زک! مایلی! شیعه! کانال دیزنی ستاره’ بزرگترین مجادلات

نه همه کانال دیزنی ستاره خود را حفظ میکی موس گوش راست.

مایلی سایرس که گل رز به شهرت به عنوان شخصیت در هانا مونتانا از سال 2006 تا سال 2011 یکی از صریح سابق دیزنی عزیزان. “مادر دختر” songstress نیست ترس به تأمل در گذشته او رفتار از جمله گرفتن, گرفتار, سیگار کشیدن یک بونگ قبل از کانال دیزنی سری پیچیده.

“یک بار من رفتم پشت صحنه در دیزنی لند و پیتر پن بود که کشیدن یک سیگار. و گفتم که من. این نوع از رویاهای من خرد کن,'” کوروش گفت: Elle در جولای 2019. “این که چگونه هر کس احساس با بونگ تصویری, اما من نیستم دیزنی, طلسم. من یک فرد.”

جو جوناس نیز منعکس شده در زمان خود را در شبکه. این DNCE خواننده گروه و برادران خود را ستاره دار در دیزنی کانال اصلی فیلم Camp Rock و کمپ راک 2 و فرود آمد و دو فصل از خود سریال Jonas L. A.

“دیزنی بزرگ در ایجاد شهرت. آنها آن را انجام داده ایم با بسیاری از ستاره های موسیقی پاپ و جوان, بازیگران, از هیلاری داف به دبیرستان موزیکال خدمه” برادران جوناس خواننده گفت: New York magazine در دسامبر 2013. “مایلی سایرس بازی در حال حاضر-ستاره مشهور پاپ در دیزنی نمایش هانا مونتاناو به عنوان ما شروع به منفجر کردن ما رو افزایش با بازی خودمان را به عنوان گروه مورد علاقه او را به خود او نشان می دهد. … بود که قطعا ما برای اولین بار عمده ای عشق نشان داده شده توسط دیزنی و من فکر می کنم این ممکن است یک آزمایش برای دیدن اینکه آیا آنها باید به ما نشان می دهد از خود ما و آنها انجام داد.”

جوناس با این حال اعتراف کرد که “بخشی از یک شرکت مانند است که می آید با برخی از انتظارات است.”

“نه کاملا اما وجود دارد ظریف پرنیان,” او توضیح داد در آن زمان است. “ما مشغول به کار بودند با دیزنی در سال 2007 زمانی که Vanessa Hudgens, عکس برهنه رسوایی اتفاق افتاده است. ما شنیده ام که او تا به حال به در دیزنی دفاتر برای تمام روز به این دلیل که آنها در تلاش برای کشف کردن که چگونه به نگه داشتن او در مستند. ما می شنوید execs در مورد آن صحبت و آنها به ما بگویید که آنها با افتخار از ما برای ساخت همان اشتباهات ساخته شده است که ما احساس می کنیم نمی تواند همیشه ظروف سرباز یا مسافر. ما نمی خواهم نا امید از هر کسی — ما پدر و مادر ما طرفداران کارفرمایان ما — بنابراین ما قرار داده و باور نکردنی فشار بر خودمان نوع فشار است که هیچ نوجوان باید تحت.”

حرکت را از طریق به بطور منظم احساس ترین صحبت در مورد کانال دیزنی رسوایی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de