Cardi B ناودان برای استفاده از نژادی لکه دار برای توصیف, خواهر, Hennessy کارولینای

Cardi B تحت آتش برای استفاده از نژادی لکه دار کردن در برابر مردم چین برای توصیف او خواهر هنسی کارولینای‘s ،

بحث آغاز شده و پس از برنده جایزه گرمی, 27 در زمان به Instagram برای به اشتراک گذاشتن یک کامپوزیت عکس از دخترش, Kulture Kiari که نشان داد چه 2 ساله ممکن است مانند نگاه به عنوان یک بزرگسال. در بخش نظرات پس از حذف پست یک فن با اشاره به این که تصویر شبیه ترکیبی از Cardi, شوهر افستو کارولینای 24.

در پاسخ به طرفداران “من آن را دوست دارم” رپ نوشت: “من فکر می کنم علت هنسی رو ch–ky چشم مانند افست و بنابراین [آیا] KK .آن تنها فکر می کنم [sic] من می توانم از فکر کردن [sic].”

Cardi نظر بلافاصله موجب خشم و انزجار در Instagram و همچنین توییتر باعث او را به صحبت کردن.

“من نمی دانم که ch–ky چشم یک لکه دار کردن مانند wtfff من نمی دانم F–KIN همه چیز !!” او نوشت: در یک پس-حذف صدای جیر جیر با استفاده از این لقب برای بار دوم. “ما حتی نمی با استفاده از است که به عنوان یک [sic] توهین و من از آن استفاده نمی کند به عنوان یک [sic] توهین.”

برانکس بومی اضافه شده است که او “بیمار از اینترنت است.”

پس از افزایش به بین المللی ستارگی در سال 2017 به معروف صریح Love & Hip Hop: نیویورک آلوم مواجه شده است و واکنش تعدادی از بار برای رسانه های اجتماعی خود را پست. در مارس 2019 او صادر شده عذرخواهی پس از یک Instagram Live clip مطرح و از او اعتراف به این که او استفاده می شود به “مواد مخدر” و “راب” مردان هنگامی که او را به عنوان یک دوست. او mea culpa نیز مطرح ابرو پیشرو هشتگ #SurvivingCardiB (یک بازی در طول عمر docuseries بازمانده R. Kelly) به روند در توییتر.

“من هرگز ادعا می کنند به طور کامل و یا آمده از یک جهان کامل شوخ طبعی [sic] کامل گذشته من همیشه حقیقت من صحبت می کنند من همیشه خود من s–t” Cardi به او گفت Instagram followers در آن زمان است. “Im جدا [sic] از فرهنگ هیپ هاپ که در آن شما می توانید به بحث در مورد که در آن شما می آیند از بحث در مورد چیز اشتباه شما را مجبور به انجام به جایی که شما هستند. وجود دارد رپرهای است که جلال قتل خشونت مواد مخدر یک [sic] سرقت. جنایات آنها احساس می کنند که تا به حال انجام برای زنده ماندن. من هرگز جلال چیزهایی که من به ارمغان آورد تا در آن [Instagram] زندگی من هرگز حتی قرار دادن آن چیزهایی که در موسیقی من چون من به آن افتخار و احساس مسئولیت به جلال آن است.”

سرگرم کننده در ادامه گفت که “او تا به حال گزینه های بسیار محدودی” هنگامی که او در آینده در این صنعت که منجر به “انتخاب های ضعیف” او ساخته شده به منظور “برای زنده ماندن.” او همچنین قول داد که برای “بهتر است من برای خودم خانواده من و آینده من.”

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de