مرد فلوریدا سقوط خودرو به کلیسا و مجموعه های آتش به ساختمان های کشیش نشین در داخل


استیون سپر دستگیر شد پس از رانندگی یک ماشین به یک کلیسای کاتولیک و تنظیم آن را بر روی آتش در اوکالا در فلوریدا: Marion County Sheriff دفتر

یک مرد فلوریدا دستگیر شد و در روز شنبه پس از توفنده به اتومبیل خود را به یک کلیسای کاتولیک و سپس تنظیم این ساختمان در آتش با محله های کشیش نشین هنوز هم در داخل افغانستان ،

این Marion County Sheriff دفتر گفت که استیون سپر عمدا سوار وسیله نقلیه خود را از طریق درب از ملکه صلح کلیسای کاتولیک در اوکالا در ساعت 7: 30 صبح به جماعت آماده برای جرم است.

او سپس از ماشین ریخته بنزین در اطراف سالن انتظار و تنظیم آن را بر آتش قبل از رانندگی.

معاون Josue Gonzalez خال خال آقای سپر’ خودرو و به تعقیب رمنج از آن با ماشین گشت با توجه به بیانیه ای توسط کلانتر ،

وجود دارد بدون آسیب گزارش شده در کلیسا و آتش خاموش شد توسط ماریون آتش نشانان هر چند وجود دارد آسیب های گسترده ای به ساختمان است.

آقای سپر بوده است و به اتهام اقدام به قتل درجه دوم; آتش سوزی به یک ساختار یک ساختار اعتقاد به اشغال; سرقت از یک ساختار اشغال شده با استفاده از یک موتور خودرو; و جنایت فرار.

او است که برگزار می شود در Marion County زندان بدون پیوند. او انگیزه نامشخص است اما روباه 51 گزارش می دهد که او گفت: نمایندگان که او مبتلا به اسکیزوفرنی و خود دارو بود و در یک ماموریت.

خسارت آتش سوزی در ملکه صلح کلیسای کاتولیک در اوکالا در فلوریدا پس از حمله توسط استیون سپر (ماریون شهرستان کلانتر دفتر)

کلانتر بیلی وودز گفت: “ما از آزادی عبادت اعطا شده در قانون اساسی آزادی است که همه ما را عزیز نگه. معاونان من و من سوگند یاد کرد که برای محافظت از حق و همیشه اطمینان حاصل شود شهروندان ما می توانند در صلح است.”

او افزود: “من افتخار من, نمایندگان برای گرفتن این مرد تا به سرعت و قدردانی می کنیم کمک از همه از دولت و سازمان های فدرال که مشغول به کار در کنار ما در طول این بررسی است.”

ادامه مطلب

پنج کشته در محاصره در آفریقای جنوبی کلیسا

فلوریدا مرد مجاز 12 ساله خود را به درایو SUV در 85mph پلیس می گویند

مرد فلوریدا دستگیر شده است با فنتانيل به اندازه کافی برای کشتن 500000 نفر

جنگل های استوایی حیوانات بارج به خانه فلوریدا و حملات مرد

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de