در اینجا چگونه قدرت سیاه در نهایت غالب در می سی سی پی امور خارجه پرچم مبارزه


Rogelio V. Solis/AP

پس از سالها خواستار حذف مؤتلفه نبرد پرچم از پرچم سیاه Mississippians خود را دریافت خواهید هنگامی که یک لایحه انجام شد که به قانون امضا شده در هفته گذشته.

فقط به عنوان پرچم دولت خدمت کرده بود به عنوان نمادی از سفید برتری برای 126 سال, شروع, نزدیک به 30 سال پس از کنفدراسیون شکست, کاهش پرچم برای بار آخر توسط یک مرد سیاه و سفید نماد قدرت سیاه و سفید.

توسط دولت را برای پذیرش خود می سی سی پی امور خارجه پرچم بود که ریشه در برتری. می سی سی پی اعلام فوری باعث می شود که القاء و توجیه تجزیه طلبی ایالت می سی سی پی از فدرال اتحادیه به وضوح آمده است که “موضع ما کاملا مشخص با نهاد برده داری.” به بردگی یک مسابقه از مردم ذاتا به معنی درک برتری توسط سرکوبگر مسابقه.

و مردان بی گناه بودند اما آنها از می سی سی پی

وینستون چرچیل یک بار اعلام کرد که “بیشتر به عقب نگاه شما بیشتر به جلو شما می توانید ببینید.” نیز وجود دارد یک آفریقایی ضرب المثل است که می گوید “تا زمانی که شما صحبت می کنند به نام من باید برای همیشه زندگی می کنند.” به طور کامل درک نقش قدرت سیاه در پایین آوردن پرچم, آن مهم است برای نگاه به تاریخ و شناخت آن دسته از افرادی که اختصاص داده شده بیشتر از زندگی خود را به مبارزه برای عدالت اجتماعی.

حقوق مدنی مدافعان مانند Medgar Wiley Evers که به معنای واقعی کلمه گذاشته عمر خود را در مبارزه برای عدالت اجتماعی و فنی لو آهوجا که مشغول به کار خستگی ناپذیر با وجود بستری بودن “مریض و خسته از بودن بیمار و خسته” ابزاری بودند در ترغیب فعالیت و الهام بخش کسانی که ادامه مبارزه برای عدالت است.

در میان کسانی که ادامه آن مبارزه شد دکتر Ollye شرلی جمهور سابق جکسون عمومی هیئت مدیره مدرسه. به عنوان رئیس جمهور او کمک کرد تا مرحله یکی از اولین تلاش موفق به حذف یک مؤتلفه نبرد پرچم در دولت هنگامی که او به رهبری هیئت مدیره در رای گیری برای از بین بردن این پرچم از یک اکثریت سفید دبیرستان. با وجود تهدیدات از سفید supremacists او خواست مدیران برای حذف پرچم مسالمت آمیز و یا او را “ربودن آن را” خودش است.

با استفاده از یک غیر متعارف سیاسی استراتژی فعالان جامعه مانند NAACP اعضای خانم Delores Orey و خانم Ineva مارس-Pittman تحت فشار یک مرکز خرید محلی برای توقف پرواز این پرچم توسط بارها و بارها تماس و پنهان صدای خود را پس از آن به نظر می رسد مشتریان متعدد اعتراض به آن است.

سناتور هنری Kirksey به عنوان یکی از اولین طرفداران برای حذف آنچه که او به نام “مؤتلفه برده پرچم” teaming تا با رأی وکلای مدافع برای به چالش کشیدن رای dilutive مکانیسم در محل قرار با قانون بلافاصله پس از تصویب قانون حق رای سال 1965. به عنوان یک نتیجه از تلاش های خود را امروز می سی سی پی بزرگترین تعدادی از مقامات منتخب در این کشور—که ثابت می تواند عامل تصمیم گیری در حذف پرچم.

دکتر آرون هنری و سپس رئيس جمهور از می سی سی پی شعبه NAACP پیوست نیروهای با اعضای قوه مقننه سیاه حزبی و دیگر فعالان محلی به فایل طرح دعوی در دادگاه برای حذف پرچم در سال 1993. این طرح دعوی در دادگاه منجر به یک سال 2001 رفراندوم برای حذف پرچم است که رای دهندگان را رد کرد.

ساختمان در آن تلاش نهایی فشار آمد از قدرت به دست آمده از زندگی مهم جنبش در پاسخ به قیام پس از مرگ جورج فلوید. این تظاهرات تحت فشار قرار دادن شرکت های, دانشگاه, ورزشی, اشخاص و روحانیت به اجبار Mississippians به حذف پرچم. Kylin هیل یک بازیکن فوتبال در می سی سی پی دانشگاه دولتی ساخته شده اند ممکن است بزرگترین ضربه زمانی که او با استفاده از قدرت خود را به عنوان یک ستاره ورزشکار برای ارسال یک صدای جیر جیر تهدید به ترک دانشگاه اگر پرچم حذف نشده بود.

که منجر به هفته گذشته رای دادن. سیاه قانونگذاران در حال حاضر تشکیل 33 درصد و 27 درصد از دولت مجلس نمایندگان و سنا بود. اما به دلیل نژادی قطبش—همه از دولت سیاه قانونگذاران دموکرات در حالی که سفید پوستان اکثریت جمهوری خواهان—سیاه قانونگذاران به ندرت رسیدن به موفقیت سیاسی.

مسلما مهم ترین رای به حذف پرچم رخ داده در مجلس سنا. اولین بار, 11, سیاه, سناتور و یکی سفید سناتور معرفی یک لایحه به حذف پرچم. زیرا از زمانی که این لایحه معرفی شد, یک دو سوم رأی نیاز بود به حالت تعلیق در قوانین و قبول آن است. که اتفاق افتاده است چرا که سیاه پوستان اختیار داشت قدرت سیاسی توسط رای گیری به عنوان یک بلوک.

یک جایگزین برای قدرت سیاه و سفید روایت داستان سفید و قانونگذاران عبور حزبی راهرو با وجود مخالفت با موکلین خود. برای مثال معاون فرماندار Delbert Hoseman تغییر قلب و پشتیبانی حذف پرچم. در عین حال زمانی که این لایحه به انجام این کار معرفی شد او اختصاص آن به ندرت استفاده می شود دولت قانون اساسی کمیته به جای قوانین کمیته که در آن آن را به حال برخی از پشتیبانی در آنچه به نظر می رسد تلاش برای از خط خارج شدن این قانون گفت: او پشتیبانی می کند.

برای 17 سال گذشته از جمله در ماه مارس این سال اعضای قوه مقننه سیاه حزبی باید سالانه معرفی لوایح برای حذف پرچم. این لوایح مرده بودند در هنگام ورود به آنها هرگز پدید آمده از اختصاص کمیته. برای مطمئن شود, رئیس مجلس فیلیپ کان علنا محکوم کرد دولت زیر پرچم قتل وحشیانه از محله های کشیش نشین در چارلستون کارولینای جنوبی توسط یک خود اعلام کرد سفید supremacist که در تصویر با یک مؤتلفه نبرد پرچم. در denouncement وی با اشاره به ایمان مسیحی خود را. که تعهد کاهش در طی جلسه قانونی.

اصطلاح سیاه قدرت ابداع شد در می سی سی پی در سال 1966 مارس در برابر ترس آغاز شده توسط جیمز مردیت. همانطور که در مارس به پایان رسید و در دولت و کنگره تا زندگی از پرچم.

شما کنفدراسیون در حال سوختن است. آن را در مورد زمان.

در ادامه مطلب روزانه وحش.

ما داستان بالا در صندوق پستی خود را هر روز. ثبت نام در حال حاضر!

روزانه وحش عضویت: جانور داخل می رود عمیق تر در این داستان که برای شما مهم. بیشتر بدانید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de