در هنگ کنگ, قانون تامین, چین ادعا میکند حقوقی قضایی بیش از کل جهان


تیوی چین حزب کمونیست امنیتی جدید قانون جرم هر گونه اقدامات آن را بداند به براندازی تجزیه طلبی و تروریسم و تبانی با سازمان های خارجی در هنگ کنگ است. قانون جادوها یک پایان ناگهانی به آزادی های سیاسی که هنگ Kongers استفاده می شود برای لذت بردن از. مقامات جمعه حمله به دفاتر یک پژوهش و نظرسنجی موسسه در ارتباط با دموکراسی اردوگاه فقط جلوتر از مقدماتی است که در آن از آن خواهد شد انتخاب کاندیداهای خود را برای شورای قانونگذاری انتخابات وجود دارد قطعا بیشتر به آمده است. اما وجود دارد یک دلیل اضافی به احتیاط قانون: آن است که پکن ادعای حقوقی قضایی بیش از کل جهان است.

متن قانون ماده 38 است بی پرده و بی سابقه قضایی ادعا می کنند: “این قانون باید به جرائم تحت این قانون متعهد در برابر دلار هنگ کنگ منطقه ویژه اداری از خارج از منطقه توسط یک فرد است که یک مقیم دائم از منطقه است.” اگر ارائه اجرا آن را به عنوان نوشته شده است, هنگ کنگ, مقامات می تواند شارژ و تعقیب افرادی که هرگز پا در شهر, اما آنها پکن بداند به نقض قانون است. “اگر سرزمین اصلی تمرین به تاریخ است هر guide—و آن است — و سپس تعاریف مهم نیست که چقدر” نوشته دونالد کلارک استاد دانشگاه جورج واشنگتن دانشگاه دانشکده حقوق در یک تجزیه و تحلیل. “هر چیزی را می توان به عنوان لازم برای پوشش چیزی انجام شده توسط شخص در حال هدف قرار داده است.”

CCP در نتیجه می تواند با استفاده از ماده 38 به تعقیب جرایم هستند که غیر قانونی در چین اما حقوقی در غرب است. از لحاظ تئوری غربی ها می تواند بازداشت توسط ماموران امنیتی از پکن پایگاه جدید در این شهر و سپس ارائه به سرزمین اصلی برای محاکمه به جرم صحبت آزادانه در لیبرال دموکراسی. و یا به عنوان کلارک قرار داده و آن را CCP “است که ادعا برون مرزی صلاحیت بیش از هر فرد در این سیاره است.

این فقط یک نظری نگرانی یا می گوید: Kevin Carrico یک محقق ارشد در دانشگاه موناش ملبورن. در سال 2015 پکن ربوده شدن پنج کارمند خلیج کازوی کتاب یک فروشگاه به فروش می رسد که با این نسخهها کار بر روی موضوعات سیاسی در نظر گرفته حساس با سرزمین اصلی مقامات در نقض هنگ کنگ قانون اساسی. این آدم ربایی نشان دادن CCP تمایل برای برون اجرای قانون اقتدار می گوید Carrico در یک ایمیل و قانون جدید “فقط به ظاهر نادرست از قانونی بودن” به تلاش های خود برای تضمین چنین قدرت.

آن را غیر طبیعی برای کشورها به دعاوی حقوقی است که کشش فراتر از مرزهای خود را و یا به مجازات خود اتباع برای جنایات مرتکب آنها در خارج از کشور. اما برای یک کشور برای محاکمه یک تبعه خارجی به صورت عمل در خارج از کشور نیاز به آسیب به که کشور در زیر به طور گسترده ای پذیرفته تفسیر از قوانین بین المللی. راه دیگری است که کشورها ممکن است ادعا می کنند صلاحیت این دادگاه ها بیش از خارجی ها که زندگی در خارج از کشور از طریق معاهدات استرداد. بدون چنین معاهدات می گوید تری Marsh, مدیر اجرایی قانون حقوق بشر پایه و اساس این امر می تواند بسیار سخت برای چین برای رسیدن به غیر شهروندان چینی ساکن در کشورهای خارجی است. “چین را حمله به حاکمیت ملی ما است تظاهرات که چرا دقیقا به کشورهای دیگر که به همان اندازه حاکمیت باید منطبق نیست و یا همکاری در راه هر شکل یا فرم می گوید:” مارش.

آن را به عنوان اتفاق می افتد برخی از 20 کشور باید معاهدات استرداد با هنگ کنگ از جمله چند که جوهر چنین توافق نامه با سرزمین اصلی است. اینتر-مجلس داد در چین یک گروه متشکل از قانونگذاران از 13 کشور در پی امنیتی جدید قانون را تصویب رهبری یک درایو برای کشور به لغو این پیمان. در روزهای اخیر استرالیا و کانادا را به حالت تعلیق در آنها درآمد پکن خشم و ایالات متحده می تواند به زودی به دنبال کت و شلوار. دیگران مانند هلند هشدار داده اند شهروندان خود در برابر سفر به کنگ Hong خود را.

اگر چه بسیاری از کشورها نمی خواهد استرداد یک فرد بر اساس اتهامات سیاسی جروم کوهن یک کارشناس چینی در قانون در دانشگاه نیویورک قانون امتیاز به پکن تاریخ concocting به اتهام دروغین معمولی جرایم مانند فرار از پرداخت مالیات به هدف قرار دادن مخالفان. فقط این هفته زو Zhangrun یک منتقد برجسته CCP دستگیر شد در پکن در فحشا اتهامات عنوان شده علیه. جعلی اتهامات نمی تواند یک مشکل در کشور با قوی سیستم عدالت مانند فرانسه اما کوهن می گوید او با احتیاط از کشورهایی که رای دادند با چین در سازمان ملل و شورای حقوق بشر و حتی برخی از کشورهای اروپایی است.

در علاوه بر این به خطر استرداد به غلظت بالایی از روزنامه نگاران خارجی و تجار در هنگ کنگ آن را “بسیار مناسب هدف اگر چین می خواستم برای انجام کاری به برگزاری برخی از آمریکایی ها گروگان می گوید:” هو علم آویزان استاد در دانشگاه جانز هاپکینز. او اشاره می کند 2018 بازداشت دو شهروند کانادا در اقدامی تلافی جویانه برای اتاوا دستگیری Huawei CFO Meng Wanzhou. در حالی که گروگان دیپلماسی در حال حاضر وجود داشته و به عنوان یک امکان در سرزمین اصلی آمریکایی ها مهم حزب کمونیست چین را به طور کلی رد شده است ویزا برای دیدار از چین تا پایان در هنگ کنگ به جای. آنها استفاده می شود برای لذت بردن از ایمنی از پکن دسترس وجود دارد, اما با قانون تامین پکن به خوبی می تواند بازداشت و سعی کنید آنها را برای صحبت کردن در برابر CCP در کشورهای دیگر. Carrico ارائه می دهد وخیم هشدار: “در سفر به چین و هنگ کنگ امروز یکی است در اثر مصرف همان نوع از خطرات به عنوان کسی که در سفر به پیونگ یانگ.”

خطر است بخصوص برای تایوانی افراد و سازمان ها. رهبران در تایپه را تماشا هنگ کنگ سرکوب با دلهره و ترس است که CCP تبدیل خواهد شد تمرکز خود را به آنها را به بعد. Carrico اشاره می کند که دلار هنگ کنگ که با وجود آن سابق استقلال از سرزمین اصلی نیست انشعاب از پکن موضع رسمی در تایوان به حال تا به حال اجازه تایوانی سازمان به فعالیت در این شهرستان است. اما “[امنیت ملی و قانون] به معنی پایان است که اگر من به هیچ وجه مرتبط تایوانی دولت و زندگی در هنگ کنگ در حال حاضر من می خواهم بلافاصله ترک کنند.” در واقع قانون افراد خارجی و تایوان بر اساس سازمان با دفاتر در هنگ کنگ به طاقت فرسا مقررات نیاز به همکاری با کمیسر پلیس شهر. با توجه به قوانین جدید منتشر شده در این هفته پلیس شهرستان می توانید حتی بپرسید کارکنان در “خارجی و تایوان سازمان های سیاسی” در هنگ کنگ به ارائه اطلاعات شخصی و مالی خود را در مورد سازمان است.

این مهم است که توجه داشته باشید که تا زمانی که دلار هنگ کنگ حاکمان انتشار بیشتر دستورالعمل در اجرای این قانون ماهیت دقیق خطر آن به شمار باقی خواهد ماند و مشخص نیست. کوهن پیش بینی کرد که ماده 38 خواهد بود تفسیر بیشتر دقت از آن جمله بندی را نشان می دهد. “در حال حاضر حتی چین به طور منظم داخلی جزا نمی رفتن تا آنجا که این جدید امنیت ملی قانون می تواند تفسیر شود,” او می گوید و اشاره کرد که سرزمین اصلی را قانون نمی خواهد منجر به پیگرد قانونی اتباع خارجی بیش از بیان سیاسی قانونی در کشور خود هستند. او فکر می کند که ماده 38 گسترده بیان شده بود و در نتیجه زمان بحران با آن مواجه هستند کسانی که مسئول تهیه پیش نویس آن است. اما او مراقب باشید به تاکید است که او تنها یک پیشبینی است و قانون در حال حاضر تهدید آمیز برخی از فعالان به سکوت. “آنها در حال حاضر در حال منصرف نه تنها در هنگ کنگ, اما در سراسر جهان,” او می گوید.

بیشتر از ملی نقد و بررسی

  • اجازه دهید هنگ Kongers آمدن به ایالات متحده
  • پکن حرکت می کند به کنترل هنگ کنگ
  • توییتر نیاز به انجام بیشتر در مورد چینی دروغ

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>