Lea Michele حذف توییتر خود پس از Naya Rivera ناپدید شدن

در نظر گرفتن یک گام به عقب. Lea Michele غیر فعال حساب توییتر خود را پس از او دریافت یورش توییتهایی دربارهی سابق Glee costar Naya Rivera‘s ناپدید شدن.

حساب های حذف شده در شنبه, جولای 11, سه روز پس از Rivera, 33, گزارش از دست رفته پس از اجاره یک پل موقت نظامی زدن قایق در دریاچه Piru در کالیفرنیا با او 4 ساله و پسر Josey. این Devious Maids آلوم پسر — که او سهام با شوهر سابق او, Ryan دورسی — شد بر روی قایق با یک ژاکت زندگی. مقامات هنوز هم به دنبال ریورا که خانواده اتحاد پیوست پلیس برای قرار دادن کالیفرنیا بومی است.

ریورا دریافت کرده است ابراز پشتیبانی از سرور و نشاط costars از جمله Heather Morris گفت که پلیس در روز شنبه او می خواست برای کمک به انجام یک روی پا جستجو. میشل, 33, اظهار نظر نمی در ریورا ناپدید شدن بود اما خواست به انجام این کار توسط برخی از کاربران توییتر.

Lea Michele Deletes Her Twitter After Costar Backlash and Naya Riveras Disappearance
لیا میشل و Naya Rivera. شاتر (2)

این Scream Queens آلوم توییتر غیر فعال کردن نیز می آید و پس از او عناوین ساخته شده در مارس برای برخورد با castmates. او سابق Glee costar Samantha Marie افزار ادعا کرد که میشل ساخته شده در مجموعه “زندگی در جهنم” را برای او پس از نیویورک بومی توییتی حمایت از او برای زندگی مهم جنبش است.

“من اعتقاد دارم که شما همه گفته که اگر TOU [sic] تا به حال این فرصت را به شما خواهد ‘S–T در کلاه گیس!’ در میان دیگر آسیب زا MICROAGGRESSIONS ساخته شده است که من سوال حرفه ای در هالیوود” ظروف 28 توییتی است.

افزار بدخشان باعث شد برخی از میشل دیگر سابق costars به جلو آمده و با تجربیات خود از جمله بهار بیداری’s جرارد Canonico و موریس 33.

ریورا برای او بخشی دقیق احساسات خود را در مورد میشل در سال 2016 خاطرات متاسفم متاسفم. “I don’t hate لی و من هرگز نمی,” او نوشت. “[اما] من فکر می کنم [او] نمی مانند های ویژه. او تا به حال یک زمان سخت جدا کردن کار از ما خارج دوستی در حالی که آن را بسیار آسان تر برای من … لی خیلی حساس تر هر چند گاهی اوقات آن را مانند به نظر می رسید او سرزنش به من برای هر چیزی و همه چیز که رفت.”

Lea Michele Deletes Her Twitter After Costar Backlash and Naya Riveras Disappearance
لیا میشل و Naya Rivera. آدام رز/FOX تهی

میشل عذرخواهی کرد برای او گذشته اقدامات در ماه ژوئن در بیانیه طولانی از طریق Instagram.

“در حالی که من به یاد داشته باشید همیشه ساخت خاص از این بیانیه و من هرگز قضاوت دیگران خود را در پس زمینه و یا رنگ پوست خود را که واقعا نقطه. آنچه مهم است این است که من به وضوح در عمل در راه است که صدمه دیده, دیگر, مردم,” او نوشت. “این که آیا آن موقعیت ممتاز و چشم انداز است که باعث شد من به عنوان حساس و یا نامناسب در زمان و یا اینکه آیا آن را فقط به من نارسی و من فقط بی ارزش بودن دشوار است من عذر خواهی برای رفتار من و برای هر درد که من ایجاد می شود. همه ما می تواند به رشد و تغییر و من قطعا با استفاده از این گذشته چند ماه به تأمل در خود من کاستی.”

میشل تا به حال شده است وجود ندارد و از تمام حساب های رسانه های اجتماعی پس از ارسال بیانیه ای در ماه ژوئن. به “گلوله توپ” خواننده است که در انتظار اولین فرزند او با شوهرش, قدیمی, گروهی, رایش ساخته مختصری بازگشت به Instagram در جولای 3 برای کردن شکم باردار در طول یک پیاده روی.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>