Naya Rivera مادر دعا می پیوندد جستجو در دریاچه که در آن ‘Glee’ ستاره رفت از دست رفته

Naya Rivera‘ثانیه مادر و برادر پیوست یک جستجو در شنبه, جولای 11, برای Glee ستاره که رفت از دست رفته و سه روز قبل از آن در حالی که قایقرانی در کالیفرنیا دریاچه با پسرش.

TMZ عکس ها نوشته شده در شنبه ریورا بچه Yolandaو بازیگر’ برادر کوچکتر Mychalپوشیدن جلیقه نجات به عنوان آنها پا کردن یک کلانتر قایق در دریاچه Piru, 50 مایلی از لس آنجلس که در آن Naya ناپدید شده در یکشنبه, جولای 8. مامان و پسر نیز کشف استقبال پس از سفر.

Naya Rivera's Mom Prays, Joins Search Boat at Lake Where 'Glee' Star Went Missing
Naya Rivera در والاتر از “جودی” در لس آنجلس در سپتامبر 19, 2019. جان Salangsang/شاتر

یک سخنگوی Ventura County Sheriff را تایید کرد به ما هفتگی در روز شنبه که “اعضای Naya Rivera خانواده آمده اند به دریاچه Piru پس از ناپدید شدن او و پیوست کلانتر در جستجو.”

در روز پنج شنبه, جولای 9, یک ABC تولید آناستازیا ویلیامز مشترک قلب غم انگیز عکس های Yolanda زانو در حوض با دستهایشان را به عنوان او در مواجهه آب و به نظر می رسد به دعا. Mychal در کنار او ایستاده بود.

“نیا مادر وحشت زده و نگران” یک منبع گفت:” ما در اوایل این هفته. “[او] دهکدهای رسیده به عزیزان اواخر [چهارشنبه شب] به دعا برای Naya بازگشت.”

این Devious Maids آلوم, 33, بود گزارش از دست رفته در روز چهارشنبه پس از او پسر Josey, 4 پیدا شد به تنهایی و با پوشیدن جلیقه نجات در قایق موقت او اجاره ای برای تفرج در دریاچه.

گروهبان. کوین _tenor کلانتر دفتر گفت: در جلسه رسانه در روز پنج شنبه که Josey “به اندازه کافی اطلاعات برای محققان به این نتیجه که مادرش هرگز آن را از آب خارج کرد.”

در جمعه, جولای 10, مقامات ارسال شده تصویری نشان دادن یک دستگاه رباتیک در حال کاهش به آب تیره به اسکن کف دریاچه است. آنها مختل شده در جستجوی خود را توسط مستغرق درختان و دید ضعیف فقط یک تا دو پا.

“ما نمی دانیم که اگر او را برای رفتن به توان پنج دقیقه از در حال حاضر و یا پنج روز از هم اکنون” سروان. اریک Buschow گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز قبل از آن به عنوان او توضیح داد که برخی از قطعات از دو مایل طولانی دریاچه هستند تا 130 فوت عمق. وجود دارد برخی از 40 پرسنل درگیر در تلاش بازیابی در روز جمعه.

نیا سابق, شوهر, Ryan دورسیبود با خال خال با پسر خود را در روز پنج شنبه و در حالی که او هنوز به صورت عمومی اظهار نظر در مورد سابق خود را از ناپدید شدن, یک منبع گفت:” ما که ریورا خانواده برگزار شد “نماز” در آن روز.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>