دادستان که ستاره افزایش یافته است تحت مغلوب ساختن پیشی جستن به نام بروکلین مبتنی بر اقدام آمریکا وکیل

1 / 2

دادستان که ستاره افزایش یافته است تحت مغلوب ساختن پیشی جستن به نام بروکلین مبتنی بر اقدام آمریکا وکیل

ست D. DuCharme به شمار پس از ادای سوگند به عنوان سرپرست ایالات متحده وکیل برای منطقه شرق نیویورک

توسط سارا N. لینچ

واشنگتن (العالم) – U. s. دادستان کل ویلیام بار در روز جمعه به نام Seth DuCharme, یک دادستان که افزایش یافته است به سرعت در وزارت دادگستری تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به عنوان اقدام آمریکا وکیل برای منطقه شرق نیویورک است.

DuCharme که برای شش ماه گذشته بوده است اصل دانشیار معاون دادستان کل در واشنگتن است مبادله نقش ریچارد _tenor کنونی آمریکا وکیل برای بروکلین بر اساس شرقی منطقه.

وزارت دادگستری در اوایل این ماه اعلام کرد shorturl.در/inqL3 _tenor حرکت به واشنگتن است. منطقه شرق شامل شهرستانهای بروکلین و کوئینز Staten Island ناسائو و Suffolk.

این حرکت را دنبال بحث تغییرات کارکنان در صفوف دادستان فدرال. آمریکا وکیل برای منهتن-بر اساس منطقه جنوب نیویورک جفری برمن سرنگون شد در ماه ژوئن. برمن در ابتدا حاضر به مرحله وادار کردن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به آتش است.

او در نهایت به توافق ترک پس از بر حمایت خود زودتر برنامه ریزی برای نصب نیوجرسی بالا دادستان فدرال کریگ Carpenito در جای خود به عنوان بازیگری آمریکا وکیل.

DuCharme قبلا در غرب منطقه شروع و در سال 2008 برگزار شد و در نقش های کلی جنایات و جرایم خشونت آمیز امنیت ملی و cybercrime بخش است.

قبل از موقعیت فعلی او به عنوان مشاور به بار از ماه مارس تا دسامبر 2019.

(گزارش شده توسط سارا N. Lynch; ویرایش توسط ساندرا ملر و سینتیا Osterman)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de