روسیه متهم به اذیت و آزار سیاه خانواده در اورگان بود دستور اخراج 10 سال پیش

یکی از هفت مرد پس از دستگیری به پلیس گفت: آنها را مورد آزار و اذیت یک خانواده در یک اورگان ساحل بود دستور اخراج روسیه از یک دهه پیش با توجه به ایالات متحده مهاجرت و گمرک.

اولگ Saranchuk و شش مرد دیگر دستگیر شده بودند در تاریخ 4 ژوئیه پس از آنها متهم شدند فریاد نژادی تهمت و نازی سلام در یک خانواده در یک شهرستان لینکلن, ساحل, سکس با توجه به لینکلن اداره پلیس شهر. Saranchuk در ابتدا حاضر به شناسایی خود را به پلیس.

یخ سخنگو گفته مک کلاچی خبری که Saranchuk است که در اصل از اتحاد شوروی جمهوری سوسیالیستی (شوروی سابق) و از قزاقستان به ایالات متحده در سال 1990.

Saranchuk محکوم شد در سرقت به اتهامات مه 2010 داده شد اخراج منظور در ماه ژوئن سال 2010 اما به دلیل “بازداشت محدودیت ها و ناتوانی در به دست آوردن مدارک سفر خود را,” او اجازه داده شد به باقی می ماند در آمریکا تحت “جایگزین برای بازداشت” برنامه, با توجه به یخ بیانیه.

“رویدادهای جهان و یا کشور شرایط می تواند گاهی اوقات تاثیر یک کشور تمایل به قبول آن شهروندان با نهایی سفارشات حذف, که آیا آن کشور است تعاونی و یا در نظر گرفته uncooperative,” یخ رسمی گفت. “در طول این زمان یخ متکی در ارتباط مستقیم با دولت های خارجی و از طریق وزارت امور خارجه برای رسیدگی به وضعیت و کار به حذف بیگانگان با نهایی سفارشات از حذف. وضعیت بسیار سیال, اما, یخ انتظار این است که هر کشور ادامه خواهد داد برای دیدار بین المللی خود را موظف به قبول آن را اتباع.”

Saranchuk دستگیر شد چند بار شروع و در سال 2002 برای “در اختیار داشتن یک خودرو به سرقت رفته و حمل پنهان اسلحه گرم” با توجه به یخ بیانیه.

این حادثه در چهارم ژوئیه درگیر هفت “به شدت مست” مردان سفید متلک پلیس برای در نظر گرفتن خود را از آتش بازی و ماموران متوجه شدند که همان گروه تا به حال مورد آزار و اذیت یک خانواده با توهین به آنها را با نژادی تهمت و نازی ها سلام با توجه به اداره پلیس Facebook post.

سیاه و سفید خانواده گفت: آنها “احساس مرعوب اقدامات این گروه تا به حال نمایش داده می شود نسبت به آنها” با توجه به انتشار اخبار. خانواده اجازه داده شد به ساحل را ترک و پس از افسران پلیس با تشکیل یک خط بین این گروه و خانواده است. برخی از اعضای گروه در ادامه به طعنه زدن و تلاش برای مبارزه با پلیس در حالی که دیگران با شروع تیر اندازی آتش بازی در انتشار اخبار گفت.

پس از دیگر افسران وارد, مردان بازداشت شدند اتهام دخالت پلیس رفتار آشوبگرانه و آزار و شورش در اختیار داشتن غیر قانونی از آتش بازی و توهین آمیز littering انتشار اخبار گفت.

همراه با Saranchuk دیگران دستگیر عبارتند از: Gennadiy Kachankov, 30; Antoliy Kachankov, 28; آندره Zaytsev, 28; آندره I. Leonchik, 41; و روسلان تاچنکو, 22. یوری Kachankov و 30 نیز به اتهام مقاومت در برابر بازداشت.

Leonchik در اصل misidentified به عنوان Saranchuk در لیوان شات عکس “به خاطر یک مانع زبان و برخی از عدم همکاری” اداره پلیس گفت:.

شش نفر از مردان صادر شده استناد و منتشر شد در جولای 5 با توجه به COVID-19 سیاست در زندان شهرستان با توجه به پست.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>