Tahj Mowry نشان می دهد او و Naya Rivera هنگامی که در مورخ عاطفی ادای احترام

Tahj Mowry اعلام کرد که او “هرگز متوقف محبت” Naya Rivera به عنوان محققان دو را در تلاش خود را برای پیدا کردن گم شده Glee آلوم.

سابق کودک, پدر, ستاره, 34, بین نژادهای مختلف, سیاه و سفید, عکس از Rivera, 33, از طریق Instagram روز جمعه, جولای 10 و نشان داد که این جفت ارز پس از مورخ.

Tahj Mowry Reveals He and Naya Rivera Once Dated in Emotional Tribute
Tahj Mowry و Naya Rivera. شاتر (2)

“من شیرین نیا – می گویند که من ویران کتمان می شود,” Mowry زیر نویس تصویر. “این یک کابوس است. هر روز سخت تر می شود. اما من بر روی برگزاری امیدواریم که شما خواهد داشت. ما بزرگ شدیم با هم. ما بزرگسالان شد با هم. ما با تجربه بسیاری از اولین ها با هم. شما اولین تجربه من با همه چیز; عشق و صمیمیت و دل شکستگی. ما را از هر یک از دیگران قلب و سپس توصیه آنها را به عقب با هم … بیش از یک بار. من هرگز فکر نمی کنم از شما. هیچ زنی تا کنون اندازه گیری شده تا آنچه که شما به من داد و یا چگونه شما ساخته شده من احساس می کنم.”

او افزود: “من هرگز دوست داشتم به آن اعتراف اما من هرگز متوقف محبت شما. من همیشه آرزو برای روز که در آن خدا را که ما را به عقب با هم به آنچه که ما خواب ما می شده اند.”

اگر چه Mowry مشخص نیست زمانی که آنها مورخ ریورا بود یک ستاره مهمان در WB طنزهای مرد هوشمند در سال 1997 و 1999. Mowry ستاره دار در سریال کمدی به عنوان کودک نابغه TJ.

ریورا بعد مورخ او Glee costar علامت Salling و رپ Big Sean, قبل از ازدواج, بازیگر , رایان دورسی در سال 2014. این جفت ارز — که سهم 4 ساله پسر Josey — طلاق در سال 2018 است.

ما هفتگی تایید در چهار شنبه 8 ژوئیه که بازیگر رفت از دست رفته ساعت بعد از او اجاره یک پل موقت نظامی زدن قایق با پسرش در دریاچه Piru در منطقه لس آنجلس. با توجه به Sgt. کوین _tenor از ونتورا شهرستان کلانتر, Josey پیدا شد امن بر روی قایق و گفت: مقامات که مادر او ،

سروان. اریک Buschow به روز رسانی در جستجو روز جمعه در یک کنفرانس مطبوعاتی که در آن او توضیح داد که این دریاچه شرایط — که اجازه داده اند فقط حدود یک تا دو پا از دید — پیچیده بازیابی میشن.

“ما نمی دانیم که اگر او را برای رفتن به توان پنج دقیقه از در حال حاضر و یا پنج روز از در حال حاضر,” او توضیح داد.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de