Tori Roloff بازدید پس از سوال در مورد پسرش: ‘شما نمی من’

Tori Roloff ارسال شده توسط پیام در تاریخ شنبه, جولای 11, ضربه به پشت در مادر-shamers پس از نظر سوال خود را در مورد پسرش جکسون.

این افراد کمی بزرگ جهان ستاره 28 مشترک یک عکس از او 3 ساله به پسر او را بر روی گونه او به عنوان برگزار دختر, نوجوانی, 7 ماه.

“من مسئول هستم برای آموزش جهان هر چیزی در مورد dwarfism یا یک بیماری همه گیر و یا هر مسئله جهانی” TLC ستاره که سهام خود بچه ها با ژاک Roloffنوشت. “اما من این است که امتیاز را به یک پلت فرم که در آن من می توانید به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد چیزهایی که من پیدا کردن مهم مانند dwarfism یا یک بیماری همه گیر و یا دیگر مسائل جهانی.”

Tori Roloff Hits Back At Critics I Did Not Choose To Be In The Public Eye
ژاک و Tori به در Roloff و بچه های خود را در جکسون و Lilah حسن نیت ارائه میدهد Tori Roloff/Instagram

“من انتخاب را در چشم های عمومی. من در عشق سقوط کرد و من را در انتخاب شوهر من و من را انتخاب کنید او را هر روز پس از. این همه می آید همراه با او و خانواده ما و من احساس می کنم مثل من انجام داده ام لعنت به خوب بودن بهترین من می تواند” او ادامه داد. “من مدیون نیست شما هر چیزی. شما لازم نیست خود من. شما نمی توانید دستکاری من. این instagram و من می توانید انتخاب کنید آنچه که من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن. اگر این را نمی نشستن و با شما… من متاسفم. این نه کار من به ذهن خود را تغییر دهید.”

پس از یک هفته پس از معلم مهد کودک به اشتراک گذاشته 4th of July, عکس از خانواده اش بود و سوال توسط یک فن در مورد جکسون.

“Great pic…من نمی تواند کمک کند به اطلاع جکسون, پاهای آنها نگاه کنید مانند در حال کرنش و حتی بیشتر 😞 است که او در” یک فن اظهار نظر در خانواده شیرین عکس. “وجود دارد یک راه درست در حالی که او جوان است ؟ فقط درخواست را از نگرانی ❤️❤️❤️❤️”

“او در واقع ظاهر او ران در اینجا با برخی از بی احترامی صحبت کردن,” Tori پاسخ داد: پسرش که achondroplasia همان نوع dwarfism به عنوان پدر و برادر. “آن نمایی از رکوع. او در هیچ درد یک بار تا همیشه.”

“آه که خوب به شنیدن!!” فن پاسخ داد. “شما مانند یک مادر خوب!! ❤️”

اما بیشتر نظر خواسته در مورد جکسون و گفت: موقعیت پای او نگاه کرد “دردناک” چند طرفداران جلو آمد و به دفاع از Tori.

“آیا شما مردم صادقانه بر این باورند که خانواده اش را ندارد او سلامت خود را به عنوان بیشترین نگرانی!!??” یکی پیرو نوشت. “این است که کاملا بی ادب زیبا عکس خانواده به نقد او فرزند نقاط بدن.”

Tori همچنین خطاب ادامه گمانه زنی ها در Instagram داستان دیگری پیرو اظهار نظر که واقعیت ستاره بود “خوشحال” بودن سوال بیش از او مراقبت از پسرش.

اورگان بومی قبلا صحبت در مورد چالش هایی که یک مادر به یک فرد کوچک. در ماه آوریل او باز به ما هفتگی در مورد “ترسناک” لحظه او آموخته است که Lilah است dwarfism.

“آنها معتبر نگرانی” Tori گفت ما. “تماشای [لحظات] در حقیقت … آن را بسیار آسان تر برای من به عقب نگاه کنید و مانند مانند,” اوه خدای من بود که یک لحظه ترسناک.’ اما همه چیز و همه چیز خوب است.”

و اشاره کرد که Lilah است “سالم و شاد” او افزود: “هنگامی که شما در حال تبدیل شدن به یک پدر و مادر به فرزند است که هر گونه ناتوانی و یا هر نوع از چیزی که می توان آن را واقعا ترسناک است. من فکر می کنم که من با افتخار به اشتراک گذاشته اند که لحظه ای با [تماشاگران].”

Zach, 29 اضافه شده است که زن و شوهر هستند مراقب باشند زیرا این بیماری است. “هنگامی که شما یک کودک با dwarfism … شما یک کمی بیشتر حساسیت فوق العاده به سر اندازه گیری گردن جنبش و پای و توسعه” او توضیح داد. “سابقه خانوادگی به بازی می آید.”

گوش دادن به پخش با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de