Armie Hammer و الیزابت اتاق تا به حال شده است با داشتن مشکل قبل از تقسیم

یک زمان طولانی. Armie Hammer و الیزابت اتاق نیست در بهترین مکان در رابطه خود را قبل از تماس آن واریز شده خود را از 10 سال از ازدواج.

“آنها شده اند با داشتن مشکل در ازدواج خود را برای مدتی و انجام هر چیزی که خود را” یک منبع انحصاری می گوید ما در هفته.

Armie Hammer and Elizabeth Chambers Had Been Having Trouble Before Split
الیزابت اتاق و Armie Hammer حضور Salvatore Ferragamo نشان می دهد در میلان هفته مد بهار/تابستان 2019 در سپتامبر 22, 2018 در میلان, ایتالیا. شاتر

دوم خودی اشاره می کند که جدا زن و شوهر را “اولویت” است که فرزندان خود را. چکش, 33, و, اتاق, 37, سهم, دختر, هارپر, 5, و, پسر, فورد, 3.

“این تصمیم به جدا بود یکی نبود که آنها به آرامی” منبع توضیح می دهد. “آنها نمی یک روز از خواب بیدار و به طور ناگهانی تصمیم می گیرید. آنها بهترین دوستان است و عشق به یکدیگر بسیار زیاد است. در حال حاضر بزرگترین نگرانی آنها این است که فرزندان خود را و چگونه این تغییر تاثیر آنها. فرزندان خود را اولویت و همیشه خواهد بود. تقسیم دوستانه است و آنها را از طریق این زمان دشوار با عشق و احترام است.”

این جفت ارز — که گره خورده گره در مارس 2010 — اعلام جدایی خود را در روز جمعه 10 ژوئیه در یک بیانیه مشترک از طریق Instagram.

“آن سفر باور نکردنی است, اما ما تصمیم گرفتیم برای روشن کردن صفحه و حرکت از ما ازدواج کردیم. “همانطور که ما وارد این فصل بعد فرزندان ما و ارتباط به عنوان coparents و دوستان عزیز باقی خواهد ماند ما در اولویت است. ما درک می کنیم این اخبار کادمیم به گفت و گو اما در جهت منافع فرزندان ما و خانواده ما در حال درخواست برای حفظ حریم خصوصی و محبت و عشق در طول این زمان.”

خانواده چهار شده بود به قرنطینه با هم در جزایر کیمن در میان coronavirus بیماری همه گیر. یک منبع گفت:” ما روز جمعه که “Armie سمت چپ جزایر کیمن هفته پیش. که زمانی که آنها تقسیم می شود. [الیزابت] است که هنوز هم وجود دارد با بچه ها.”

پنج ماه قبل, اتاق گفت که او هیجان زده به داشتن فرزند بیشتر با من تماس بگیرید با نام خود بازیگر است.

“من می خواهم همه بچه ها!” سابق نوعی کیک کوچک جنگ های قاضی گفت: ما در ماه فوریه است. “من می خواهم به بسیاری از بچه ها در همه زمان ها. من دوست دارم بچه ها. من می خواهم همه از آن تمام وقت.”

اتاق نیز به اشتراک گذاشته شده راز خود را برای حفظ یک ازدواج سالم با چکش که او شروع به دوستیابی در سال 2008.

“آب چمن خود را که در آن شما می خواهید آن را به رشد” پرنده صاحب نانوایی گفت: در آن زمان. “من احساس می کنم که چنین قشنگ, چیز عجیب و غریب می گویند. اما شما باید برای قرار دادن کار به یک دوستی و یک رابطه کار. هر کجا که شما با قرار دادن کار است که آن را به شکوفه.”

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de