کریستین کوئین: Chrishell Stause, Justin Hartley سعی درمان قبل از تقسیم

ریختن اسرار! فروش Sunset‘s کریستین کوئین نشان داد که costar Chrishell Stause تلاش برای التیام شکاف در رابطه او با جاستین هارتلی قبل از آنها تقسیم در نوامبر سال 2019.

“ما همه فقط فکر کردم شاید آنها با داشتن مشکلات ارتباطی در حالی که” کوین, 31, گفت, صفحه شش در پنج شنبه, جولای 13. “ما شنیده ام که آنها در, درمان, بنابراین بدیهی است که وجود دارد برخی از مسائل در رفتن با آنها. … من آویزان کردن با او و چند بار او مطلق عروسک. … او شده است چیزی جز خوبی و به حمایت از ما.”

Selling Sunset's Christine Quinn Reveals Chrishell Stause and Justin Hartley Were in Therapy Before Their Split 2
Chrishell Stause و Justin Hartley Shutterstock

ما هفتگی تایید شده در نوامبر 22, که این است که ما بازیگر 43 و Stause, 38, تا به حال نام آن را واریز و پس از دو سال از ازدواج. مدارک ثبت در لس آنجلس دادگاه در زمان ذکر شده “نمایند” به عنوان علت از آنها تقسیم می شود. در حالی که هارتلی ادعا سابق زن و شوهر تاریخ جدایی در ماه جولای بود 2019, Stause مدارک ذکر شده در تاریخ نوامبر به جای.

اگر خودی گفت: ما در آن زمان که جفت “بوده است با داشتن مشکلات با این ازدواج در حالی که” the exes تقسیم هنوز هم به عنوان یک “شگفتی بزرگ” به حلقه درونی خود را. شش ماه بعد از خبر طلاق خود را ساخته شده سرفصل Stause نشان داد که او انجام بهترین خود را به ماندن قوی است.

“انتقال هستند اما من همیشه سعی کنید به تمرکز بر روی جنبه های مثبت, چیزهایی,” او گفت: ما به طور انحصاری در ماه مه. “خوشبختانه بسیاری به تمرکز بر روی در حال حاضر.”

بعد که ماه طرفداران Netflix سری واقعیت رو دراماتیک در نگاه اول چگونه سابق اپرا صابون ستاره را طلاق می تواند در آینده فصل سوم که پخش در ماه اوت است.

Selling Sunset's Christine Quinn Reveals Chrishell Stause and Justin Hartley Were in Therapy Before Their Split
کریستین کوئین AFF-ایالات متحده آمریکا/شاتر

“این فقط یک مقدار زیادی همه در یک بار به خاطر همه در تمام جهان می داند” Stause میگه قطره قطره در تیزر. “من او را دوست دارم خیلی. این بهترین دوست من بود. که من صحبت کردن در حال حاضر؟”

با وجود احساسی, فصل, پیش نمایش کوین اعتراف کرد که Stause و شوهر سابق او امیدوار به نگه داشتن فیلم از مشکلات شخصی خود را به حداقل برساند.

“من فکر می کنم که این درک است که آنها تا به حال است که او می خواست به صورت کاملا خصوصی در رابطه با فروش غروبکه او با احترام گفت که صفحه شش. “بنابراین ما در حال رفتن هرگز برای دیدن او را در نشان می دهد و ما در حال رفتن هرگز برای دیدن صحبت های او در مورد او و من واقعا فکر نمی کنم وجود دارد تا کنون هر گونه حل و فصل،”

به ما رسیده است و به, سابق, زن و شوهر برای نظر.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>