مشخصه کانال راه اندازی کریسمس با مضمون مجموعه شراب


Hallmark Christmas Jingle Joy Wine
مشخصه کریسمس صدای جرنگ جرنگ و شادی شراب مشخصه

در روح کریسمس یک نی نی زود! مشخصه کانال, است که شناخته شده برای آن مجموعه در حال رشد از احساس خوب, تعطیلات, فیلم, به تازگی راه اندازی یک مجموعه شراب طراحی شده به همراه wildly محبوب طرفداران.

این مجموعه متشکل از دو محصول جدید شراب که بدون شک شما را در خلق و خوی بزمی از اولین جرعه. صدای جرنگ جرنگ کامل سالم بیمه Cabernet Sauvignon از سال 2018 با رایحه گیلاس شکلات تیره و یک اشاره از تعطیلات ادویه. این نوشیدنی دارای یک “گرم یاقوت رنگ” با توجه به مشخصه کانال شراب وب سایت توضیح داده شده است به عنوان یک “غنی, شاد, و به طور کامل با بافت” نوشیدنی با “عمیق میوه های تیره.”

شادی از سوی دیگر است “واضح و طراوت” Sauvignon بلان از 2019 است که رایحه میوه های گرمسیری سفید هلو و رسیده آناناس. “آبدار و تازه و پر جنب و جوش, مرکبات, میوه, طعم, زنده در شادی پایان” به شرح متحده است.

اگر چه آن ممکن است به نظر می رسد کمی زودرس در تعطیلات لبنی شراب اطلاعیه آمده به عنوان مشخصه لگد کردن سالانه کریسمس در جولای واقعه در روز جمعه, جولای 10. معشوق سنت شامل شبکه دوباره پخش برخی از محبوب ترین تعطیلات در تابستان.

مشخصه عزیزم Candace Cameron Bureکه ستاره دار در هشت موفق, فیلم, کانال از جمله قلب کریسمس و کریسمس مسیر انحرافی را طی توییتی برخی در مجموعه عکس از خودش خنده در جولای 11, بسیار به لذت طرفداران او است. “صادق تصویر از من 24-7 در مجموعه ای از” کریسمس شهر,'” او به اشتراک گذاشته شده در حالی که encoring طرفداران به اتصال به این فیلم است. “پر از لبخند و خنده در چهره خندان با چشم های خندان.”

در حالی که مشخصه شراب در دسترس نیست برای کریسمس در ماه جولای آن را آماده خواهد شد فقط پیش از سال 2020 فصل تعطیلات. در واقع مصرف کنندگان می توانند قبل از سفارش یک یا هر دو از شراب در حال حاضر و با آنها وارد خواهد شد فقط در زمان برای کانال سالانه شمارش معکوس برای کریسمس فیلم مسابقه دو ماراتون از اصلی طرفداران است که میله میله به لگد کردن در ماه اکتبر و اجرا خواهد شد از طریق دسامبر.

هر دو تغییرات ساخته شده بودند در کالیفرنیا گردد و در همکاری با شیوه زندگی, شراب, شرکت, شراب سنگ است که می تواند خریداری شده به عنوان یک 2-بسته 4-بسته 6-بسته یا یک مورد از 12 بطری. مشتریان همچنین باید این گزینه از مخلوط کردن و مطابق با شراب خود.

جای تعجب نیست که در پاسخ به مشخصه مبادرت به شراب کسب و کار شده است به شدت مثبت است. “پس مشخصه کانال بیرون آمد با شراب خود را فقط در زمان برای کریسمس و من preordered خیلی سریع” یک فن بوده در توییتر. “در حال حاضر من می توانید تصور کنید که در حال باز کردن بطری اولین بار به من @candacecbure جدید فیلم های این سال است.”

دیگری افزود: “مشخصه یک پیشسفارش برای کریسمس شراب aaaand من واقعا وسوسه به خرید چند بطری.”

به سفارش یکی یا هر دو از جشن نوشیدنی برای خودتان اینجا را کلیک کنید.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de