هامبورگ کارگران جنسی تقاضا آلمان را پذیرفت بازگشایی

1 / 5

هامبورگ کارگران جنسی تقاضا آلمان بازگشایی فاحشه خانه ها

روسپی برگزاری یک تظاهرات در هامبورگ خواستار بازگشایی آلمان را پذیرفت

توسط Fabian Bimmer

هامبورگ (ایسنا) – روسپی نشان داد در هامبورگ منطقه نور قرمز در اواخر شنبه شب و خواستار آن است که آلمان در فاحشه خانه ها مجاز به بازگشایی پس از چند ماه از بسته شدن برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

با مغازه ها و رستوران ها و کافه ها همه باز دوباره در آلمان که در آن فحشا قانونی است, کارگران جنسی می گویند آنها خاص بودن و محروم از معیشت خود وجود ندارد و نما بیشتر خطر سلامت.

“قدیمی ترین حرفه ای به کمک شما نیاز دارد” خواندن یک اخطار برگزار می شود تا توسط یک زن در یک فاحشه خانه پنجره در Herbertstrasse که آب گرفتگی با نور پس از تاریکی از ماه مارس.

برخی از معترضان عینک تئاتر ماسک در حالی که یک بازی محلی آهنگ ویولن در خیابان فقط در اطراف گوشه از Reeperbahn معروف برای آن شب زنده داری.

انجمن کارگران جنسی که در سازماندهی این تظاهرات می گوید: ادامه بسته شدن از محل مجوز مجبور است برخی از روسپی ها بر روی خیابان ها که غیر قانونی است و به مراتب خطرناک تر و غیربهداشتی راه کار.

آن گفت: فاحشه خانه ها می تواند به راحتی ترکیب همه گیر ایمنی اقدامات اتخاذ شده توسط سایر صنایع از جمله ماسک و تهویه محل و ضبط بازدیدکنندگان تماس با جزئیات.

“فحشا حمل می کند در معرض خطر بیشتری از عفونت از دیگر نزدیک به بدن خدمات مانند ماساژ آرایشی و بهداشتی و یا حتی رقص و یا تماس ورزشی” انجمن در بیانیه ای گفت. “بهداشت بخشی از کسب و کار در فحشا.”

(گزارش شده توسط Fabian Bimmmer در هامبورگ نوشتن توسط توماس Escritt ویرایش توسط کاترین ایوانز)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>