جانا Duggar ترین توانمندسازی نقل قول در مورد تک بودن

تک و آماده به معاشرت? جانا Duggar ممکن است یک ناهنجاری در خانواده او ضربه 30 و هنوز ازدواج نکرده اما او خوب با آن است.

این شمارش ستاره دوم قدیمی ترین Duggar کودک (او همچنین دوقلو از جان-دیوید) و فرزند ارشد دختر Michelle Duggar و جیم باب Duggar. در حالی که بیشتر از خواهر و برادر ازدواج کرده اند و تا به حال بچه ها قبل از تبدیل 30 او خوشحال است که مسیر او را به پیدا کردن عشق.

“من که نگران” این رشد Duggar: همه چیز در مورد روابط coauthor گفت: ما هفته به طور انحصاری در ماه جولای سال 2020 است. “بله من به ازدواج می شود و یک روز من فکر می کنم که خواهد آمد, اما من فکر می کنم … من فقط هم فقط تلاش برای ماندن مشغول هر کاری که می آید همراه راه من.”

پس از ساخت تلویزیون واقعیت اولین در 19 کودکان و نوجوانان و شمارش در سال 2008 جانا ادامه داد: به مارس به درام خود را ضرب و شتم. او همواره صحبت در مورد سفر خود را به عشق و ازدواج — و چرا آن را خوب به وقت خود بود و تنها.

“شما گاهی اوقات به صحبت با کسی کنید به کسی که می دانید و می دانم شما می دانید آنچه در آن ندارد به پایان در ازدواج” شخصیت تلویزیون گفت: در یک ماه اکتبر 2019 قسمت از شمارش.

با وجود احساس فشار برای پیدا کردن یک جانا به صحبت در مورد عدم تمایل به عجله به هر چیزی. او قبلا گفته ما است که او را به امید پیدا کردن یک مادام العمر عشق شبیه به پدر و مادر خود را.

“آنها سریع ببخش و واقعا سعی کنید تا همه چیز را راست” جانا گفت: از پدر و مادر او را که رد و بدل عهد خود را در سال 1984. “این عشق واقعی است که آنها هنوز هم برای یکی دیگر … این جوان را دوست دارم و آنها هنوز هم که شما می دانید امروز. من فکر می کنم که نادر برای دیدن زوج هایی که سن و ازدواج شده است که طولانی است.”

پایین ببینید جانا ترین توانمندسازی نقل قول در مورد تک بودن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>