قاضی به دنبال شفافیت در محدوده مغلوب ساختن پیشی جستن بخشش سفارش برای راجر سنگ

1 / 3

قاضی به دنبال شفافیت در محدوده مغلوب ساختن پیشی جستن بخشش سفارش برای راجر سنگ

فایل عکس: راجر سنگ واکنش نشان می دهد پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تبدیل خود را در زندان فدرال حکم در فورت لادردیل

توسط سارا N. لینچ

واشنگتن (العالم) – ایالات متحده قاضی روز دوشنبه خواسته وزارت دادگستری به توضیح دهد که آیا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به منظور رفت و آمد راجر سنگ را در زندان به معنی کهنه کار جمهوریخواه از عمل نیازی به نظارت توسط افسر عفو مشروط به عنوان بسیاری از محکوم felons هستند پس از اینکه آزاد شد.

کنگره دموکرات ها و دیگر منتقدان را متهم به تهمت و سوء استفاده از قدرت و حمله به حکومت قانون پس از جمهوری خواه رئیس جمهور روز جمعه به اجرایی بخشش به سنگ دیرین خود را دوست و مشاور.

ایالات متحده منطقه قاضی امی برمن جکسون که ریاست آن بر سنگ آزمایشی مجموعه 14 ژوئیه مهلت برای دریافت یک کپی از مغلوب ساختن پیشی جستن بخشش سفارش همراه با توضیح در مورد اینکه آیا آن را نیز رفت و آمد در این دوره که سنگ بود به نظارت پس از خروج از زندان است.

ویدیو های مرتبط: Kayleigh McEnany آدرس راجر سنگ بخشش

سنگ 67 بود و محکوم به سه سال و چهار ماه در زندان بعد از او محکوم به دروغ گفتن تحت سوگند به قانونگذاران تحقیق در مورد دخالت روسیه در سال 2016 آمریکا. اصلی خود را به نام حکم برای او به نظارت منتشر شد برای دو سال.

سنگ وکیل گرانت اسمیت بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

سنگ به دلیل گزارش کرده اند به یک زندان فدرال در گرجستان روز سه شنبه. مغلوب ساختن پیشی جستن عمل مشخص ترین قاطعانه مداخله برای حفاظت از دیپلم در یک پرونده جنایی و استفاده از آخرین اجرایی شود به نفع یک متحد.

(گزارش شده توسط سارا N. Lynch; گزارش های اضافی توسط علامت گذاری به عنوان Hosenball; ویرایش توسط Chizu Nomiyama و خواهد Dunham)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>