Kelly Preston مرده در 57 از سرطان پستان جان تراولتا ادای احترام

Kelly Preston درگذشت و در روز یکشنبه 12 جولای در سن 57 پس از مبارزه با سرطان سینه است.

“این است که با قلبی سنگین که من اطلاع شما که همسر کلی دهکدهای از دست داد او دو سال مبارزه با سرطان پستان” شوهرش جان تراولتانوشت: در یک Instagram post. “او مبارزه یک مبارزه شجاعانه با عشق و حمایت از بسیاری از. من و خانواده ام را برای همیشه سپاسگزار به پزشکان و پرستاران در MD Anderson Cancer Center, تمام مراکز پزشکی که کمک کرده اند و همچنین بسیاری از دوستان و عزیزان که در کنار او. کلی عشق و زندگی همیشه به یاد.

Kelly Preston Dead at 57, John Travolta's Wife Secretly Battled Breast Cancer
Kelly Preston و جان تراولتا در مراسم افتتاحیه از “گوتی” در نیویورک در 14 ژوئن 2018. چارلز سایکس/تالار گفتگو/AP/شاتر

“من خواهد شد در نظر گرفتن برخی از زمان به وجود داشته باشد برای کودکانی که خود را از دست داد مادر مرا ببخش در پیشبرد اگر شما نمی شنیدن از ما در حالی که برای” او به این نتیجه رسیدند. “اما لطفا می دانم که من خود را احساس می, فوران عشق در هفته ها و ماه های آینده به ما زخم التیام یابد. تمام عشق من, JT.”

این Gotti بازیگر است جان سالم به در برد توسط شوهرش از 28 سال و دو فرزند دختر, الا, 20 و بنیامین 9. زن و شوهر فرزند ارشد Jett درگذشت در سال 2009 در سن 16.

این داستان عامهپسند بازیگر 66 ادای احترام به همسر او در روز مادر پست در به اشتراک گذاری یک عکس از هاوایی متولد شده بازیگر زن و بچه های خود را در Instagram.

“امروز و هر روز ما جشن شما @therealkellypreston برای بهترین بودن مادر به ما بچه ها!,” او نوشت. “روز مادر مبارک! و روز مادر را به تمام مادران امروز!”

الا همچنین مشترک عشق او را برای پرستون که روز ارسال رجعت عکس از جفت در ساحل.

“روز مادر مبارک به این باور نکردنی است. زیبا در داخل و خارج کار سخت و شگفت انگیز ترین مادر و همسر. من شما را خیلی دوست دارم!!! با آرزوی شاد روز مادر به تمام مادران در خارج وجود دارد,” او زیر نویس شاد ضربه محکم و ناگهانی.

پرستون بهترین و شناخته شده برای نقش خود را در فضای اردوگاه, دوقلو, جری مگوایر و برای عشق بازی. او با بازی جان دختر در سال 2000 فیلم Battlefield Earth. قبل از ازدواج گریس ستاره او مورخ جورج کلونی و به طور خلاصه مشغول به چارلی شین در سال 1990.

مرگ او می آید 43 سال پس از جان دختر دیانا Hyland در آغوش او درگذشت در سن 41 از سرطان پستان است. او شروع به قدمت تب شنبه شب بازیگر که 18 سال سوم پس از ملاقات با او در سال 1976 زمانی که او مادر خود را در تلویزیون فیلم The Boy in the Plastic Bubble.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>