Maren موریس ” پسر Hilariously وقفه ویدئو های خود را به ‘صدای سنج ایجاد کردن در’

پر حرف نوزاد! Maren موریس و رایان هرد‘s 3-ماه-پیر پسر هیز ساخته شده صدای او شنیده ام او مادر چهار شنبه, جولای 12, Instagram video.

“زمانی که هیچ کس می تواند به شما کمک کند فیلم چیزی و کودک شما می خواهد به صدای سنج ایجاد کردن در” من “کلیسا” خواننده و 30 زیر نویس او Instagram داستان.

Maren Morris’ Son Hayes Hilariously Interrupts Mom's Video: He Wanted to ‘Chime in'
حسن نیت ارائه میدهد از Maren موریس/Instagram

در رسانه های اجتماعی آپلود برنده جایزه گرمی گفت: “[من] فقط در خانه بود و آن را فقط شب اول من وجود دارد و…” صدای او سوار که یکی از کوچک شروع به ساخت سر و صدا در فاصله. موریس خندید و گفت: “S—t. لعنت به آن” قبل از تبدیل دوربین خاموش است.

تگزاس بومی استقبال او و هرد را در ماه مارس شده است و مستند خود را در زمان به عنوان یک خانواده از سه نفر تا کنون پس از بیمارستان عکس خواب آلود selfies.

هنگامی که موریس بود مامان-خجالت در اوایل این ماه برای حلق آویز کردن بر روی یک قایق با پسرش بدون جلیقه نجات کشور خواننده گفت که او انجام می شود به اشتراک گذاری عکس ها از نوزاد در رسانه های اجتماعی. “راستش من بسیاری از انتقادات از مادری من در هر چیزی که من پست Hayes, بنابراین من فقط ممکن است قطع ارسال عکس از او. بمکد اما نوع آن جایی که من در هستم” او توییتی در آن زمان است. “منظورم این است که ما صحبت در مورد ممانعت از ارسال عکس به هر حال در حال حاضر که او را کمی بزرگتر اما اضافه تلخه از (بیشتر از دیگر مادران) مردمی قطعا مجبور دست ما.”

در جمعه, جولای 10, مامان جدید نوشته شده یک تصویر با هیز. “پسر من” موریس زیر نویس شات از خودش نگه داشتن نوزاد خود را در حالی که نشسته در خارج. هیز رو دور از دوربین پوشیدن لباس قهوهای مایل به زرد.

موریس و “به یک T” خواننده 33 بستن گره در مارس 2018 در نشویل. زن و شوهر اعلام کرد سال بعد که اولین فرزند خود را در راه است.

“طنز این است که فقط بیش از حد غنی است که پس از یک سال زندگی در ‘دختر’ headspace جهان خواهد به ما یک پسر بچه به چیز حتی از” باردار ستاره زيرنويس او اکتبر 2019 Instagram نشان می دهد. “شما می بینید در سال 2020 یک کمی.”

میشیگان بومی منحصرا گفت: ما هفته بعد ماه: “من واقعا افتخار [شوهر]. در این سال بوده است به طوری شگفت انگیز برای او و پس از آن نیز قادر به بحث در مورد نوزاد, اخبار, از آن شده است بسیار ویژه در سراسر.”

هنگامی که آن را خراب و سپس-مادر-به-بود هرد گفت: ما در آن زمان: “من قطعا باید به راه رفتن پایین برای گرفتن بستنی در حال حاضر و آن را به عقب زمانی که ما در حال انجام است. متوجه شدم که شما قرار است به انجام یک فشار وجود دارد ؟ بنابراین من بدانند که چیزی از. من نمی دانم که من واقعا هستم خیلی جدید در این.”

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de