رامنی شکستن با ایران انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن برای رفت و آمد راجر سنگ حکم زندان

واشنگتن — سن. میت رامنی جمهوریخواه یوتا در روز شنبه با انتقاد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به رفت و آمد به زندان از راجر سنگ خواستار آن را “بی سابقه ای تاریخی و فساد است.”

“رئیس جمهور آمریکا رفت و آمد این جمله از یک فرد محکوم به توسط یک هیئت منصفه از دروغ گفتن به سپر که رئیس جمهور:” رامنی در توییتر نوشت.

رامنی پیشرو منتقد از رئیس جمهور برای اولین بار بود برجسته جمهوری خواه را محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن برای تصمیم خود برای روشن شدن سنگ 40-ماه حبس.

دیگر جمهوری خواهان شده اند سریع به تجمع در اطراف رئیس جمهور به توییتر به صدای حمایت خود را از سنگ تخفیف.

“به نظر من این امر می تواند توجیه اگر رئیس جمهور realDonaldTrump تصمیم به رفت و آمد راجر سنگ, زندان, حکم,” لیندزی گراهام سناتور. R-S. C. توییتی در مدت کوتاهی قبل از سنگ تخفیف رسما اعلام کرد.

تصویر: راجر سنگ واکنش نشان می دهد پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تبدیل خود را در زندان فدرال حکم در فورت لادردیل (جو ناخدای کشتی / فردا نیوز)

تشکر. جیم اردن R-اوهایو نوشت که “مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون اساسی حق رفت و آمد جملات که او معتقد است که آن را در خدمت منافع انصاف و عدالت است.”

دموکرات ها باید به شدت انتقاد سنگ تخفیف تشبیه تهمت اقدامات به یک “رئیس مافیا.”

سناتور. پت Toomey پنسیلوانیا تنها دیگر جمهوری خواه برای پیوستن به رامنی در عموم مخالفت با رئیس جمهور در روز شنبه.

“در حالی که من درک می کنم نا امیدی با شدت ناقص روسیه-تبانی بررسی نظر من رفت و آمد راجر سنگ جمله را یک اشتباه” Toomey گفت: در بیانیه ای در روز شنبه. “هر گونه اعتراض به آقای سنگ محکومیت و دادگاه باید حل و فصل از طریق روند درخواست.”

رامنی تنها جمهوری خواه به رای دادن برای مغلوب ساختن پیشی جستن حذف از دفتر طول جمهور را استیضاح آزمایشی در اوایل این سال است.

کاخ سفید اعلام کرد جمعه شب که تهمت تبدیل به زندان از سنگ سابق کمپین دستیار مقدار کمی دیرین خود را مشاور از داشتن به گزارش به هفته آینده.

سنگ محکوم شد و در ماه فوریه به سه سال و چهار ماه در زندان فدرال برای مانع کنگره تحقیقات روسیه انتخابات ریاست جمهوری 2016 دخالت. پس از coronavirus همه گیر جاروب ملت, اداره زندانها به او یک فرمت در گزارش به زندان است. او تا به حال شده است در خانه حبس در Ft. Lauderdale, Florida.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net