نجات کودکان هشدار می دهد که ده میلیون بچه ها ممکن است هرگز بازگشت به مدرسه پس از COVID-19

آن گفت: سقوط اقتصادی-خروج از بحران می تواند نیروی اضافی 90 به 117 میلیون کودک به فقر با یک اثر حذفی در پذیرش مدرسه. عکس: فایل

لندن: نجات کودکان ارسال وخیم هشدار روز دوشنبه گفت که این بیماری همه گیر کوروناویروس منجر به یک “بی سابقه آموزش و پرورش اضطراری” که قرار است نزدیک به 9.7 میلیون کودک تحت تاثیر تعطیلی مدارس در معرض خطر هرگز رفتن به کلاس.

موسسه خیریه بریتانیایی اشاره یونسکو نشان داده است که در ماه آوریل 1.6 میلیارد نفر جوان بودند بسته خروج از مدرسه و دانشگاه با توجه به اقدامات شامل COVID-19 — حدود 90 درصد از جمعیت کل جمعیت دانشجویی.

“برای اولین بار در تاریخ بشر یک نسل کامل از کودکان سراسر جهان را به حال خود آموزش و پرورش مختل” آن گفت: در گزارش جدید صرفه جویی در آموزش و پرورش ما.

آن گفت: سقوط اقتصادی-خروج از بحران می تواند نیروی اضافی 90 به 117 میلیون کودک به فقر با یک اثر حذفی در پذیرش مدرسه.

با بسیاری از مردم نیاز به کار و یا دختران را مجبور به ازدواج زودهنگام برای حمایت از خانواده خود را این می بینم بین هفت و 9.7 میلیون کودک ترک تحصیل دائم.

در همان زمان خیریه هشدار داد بحران می تواند کمبود $77 میلیارد دلار در بودجه آموزش و پرورش در پایین و کشورهای با درآمد متوسط تا پایان سال 2021.

“حدود 10 میلیون کودک ممکن است هرگز بازگشت به مدرسه — این است که آموزش و پرورش بی سابقه در اورژانس و دولت باید به فوریت سرمایه گذاری در آموزش” نجات کودکان, مدیر اجرایی, Inger خاکستر گفت.

“در عوض ما در خطر unparallelled کاهش بودجه که نابرابری موجود منفجر بین غنی و فقیر و بین دختران و پسران است.”

خیریه خواست دولت و خیرین به سرمایه گذاری وجوه در پشت یک جهانی جدید برنامه آموزش و پرورش برای کمک به کودکان به مدرسه هنگامی که آن را بی خطر است و تا آن زمان پشتیبانی از آموزش از راه دور.

“ما می دانیم که فقیرترین بیشتر به حاشیه رانده کودکان که در حال حاضر دورترین پشت دچار بزرگترین از دست دادن با هیچ دسترسی به آموزش از راه دور — و یا هر نوع آموزش و پرورش — برای نیم سال تحصیلی” خاکستر گفت.

نجات کودکان نیز خواست تجاری طلبکاران به حالت تعلیق بازپرداخت بدهی برای کشورهای کم درآمد — یک حرکت آن را گفت می تواند تا 14 میلیارد دلار برای برنامه های آموزش و پرورش.

“اگر ما اجازه می دهد تا آموزش و پرورش این بحران به آشکار شدن تاثیر بر کودکان آتی خواهد بود دراز” خاکستر گفت.

“وعده جهان ساخته شده است برای اطمینان از تمام کودکان در دسترسی به کیفیت آموزش و پرورش در سال 2030 خواهد بود مجموعه پشت های سال,” او گفت: با استناد به سازمان ملل متحد هدف است.

در این گزارش ذکر شده 12 کشور که در آن کودکان بیشتر در معرض خطر سقوط: نیجر و مالی و چاد کشور لیبریا, افغانستان, گینه, موریتانی یمن و نیجریه و پاکستان و سنگال و ساحل عاج.

قبل از بحران حدود 258 میلیون کودک و نوجوان در حال حاضر از دست رفته در مدرسه خیریه گفت.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de