سناتور. میت رامنی تماس مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به رفت و آمد راجر سنگ جمله تاریخی فساد’

در صبح روز شنبه یوتا بهداشت ، میت رامنی شد اولین کنگره حزب جمهوری خواه تا کنون به صحبت کردن در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شب جمعه تصمیم به رفت و آمد حکم دیرین خود را وابسته راجر سنگ. سنگ شده بود محکوم به 40 ماه زندان برای جنایات متعدد از جمله دروغ گفتن به کنگره و تلاش برای مانع بررسی کنگره به روسیه را به دخالت در انتخابات 2016.

“سابقه تاریخی فساد: رئیس جمهور آمریکا رفت و آمد این جمله از یک فرد محکوم به توسط یک هیئت منصفه از دروغ گفتن به سپر که خیلی جمهور” رامنی توییتی صبح روز شنبه.

رئیس جمهور اعلام کرد که او خواهد رفت و سنگ را از جمله آمد و تنها چند روز قبل از جمهوری خواه سیاسی عمل راه اندازی شد برای ورود به زندان است.

در ماه نوامبر گذشته یک هیئت منصفه در بر داشت سنگ گناه از همه هفت فقره علیه او از جمله دروغ گفتن به کنگره در مورد تلاش خود را برای تماس با ویکی لیکس در انتخابات ریاست جمهوری 2016. او نیز گناهکار شاهد دستکاری و مانع کنگره بررسی است.

در بیانیه ای از رئیس جمهور تصمیم کاخ سفید گفت که “راجر سنگ یک قربانی از روسیه جعل که چپ و متحدان آن در رسانه ها تداوم برای سال ها در تلاش برای تضعیف تهمت ریاست جمهوری است.”

سنگ و رئیس جمهور تهمت شناخته شده هر یک از دیگر بیش از 30 سال. مشهور جمهوری خواه عمل کمک کرد توصیه رئیس جمهور تهمت اولین لاس زنی با در حال اجرا برای رئيس جمهور در اواخر دهه 1990 و بعد از آن توصیه 2016 ریاست جمهوری پیشنهاد داد. در طول سال 2016 انتخابات چرخه سنگ اقدام به تماس با ویکی لیکس به دست آوردن هک ایمیل به اعتقاد او می تواند صدمه دیده است و سپس-دموکرات نامزد ریاست جمهوری هیلاری کلینتون و بعد به دروغ کنگره در مورد تلاش دادستان اتهام در کیفرخواست خود را.

این اولین بار است نه سن. رامنی شکسته است با بیش از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن ، در ماه ژانویه رامنی رای به استیضاح رئیس جمهور در دومین مقاله از اعلام جرم علیه او: سوء استفاده از قدرت. رامنی تنها جمهوری خواه مجلس سنا به انجام این کار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>