کلانتر غواص می گوید که او با اعتماد به نفس ” Naya Rivera بدن خواهد یافت

مقامات با استفاده از یک عکس که Naya Rivera در زمان پسرش Josey مدت کوتاهی قبل از او رفت از دست رفته به کمک به آنها را تعیین که در آن برای شروع به جستجو برای او در کالیفرنیا دریاچه.

“وجود دارد یک تصویر فرستاده شده به یک عضو خانواده است که نشان داد این پسر در قایق توسط یک cove” رابرت Inglis از ونتورا شهرستان کلانتر, جستجو و نجات تیم گفت: ما هفته در یک مصاحبه اختصاصی. “ما دریافتیم که یارو بود.”

Naya Rivera at Women's Guild Cedar's-Sinai Luncheon Glee Tragedies Through the Years
Broadimage/شاتر

زمان در این عکس نشان داد که این عکس گرفته شد و 90 دقیقه به دو ساعت قبل از 4 سال پیدا شد به تنهایی در قایق موقت در یکشنبه, جولای 8, نیمی از یک مایل از ساحل دریاچه Piru با هیچ نشانه ای از خوشحالی بازیگر 33.

Inglis توضیح داد که منطقه ای که در آن عکس گرفته شده بود و به نقطه ای که در آن قایق بود یافت شد نقطه شروع برای مقامات قبل از جستجو گسترش یافته بود. “ما ارسال ما شیرجه اعضای این دو مکان و جستجو آن گسترده,” او گفت مااضافه کرد که در بسیاری از موارد شاهد وجود دارد “که ببینید کسی پریدن یک قایق بنابراین ما می دانیم که منطقه به جستجو و ما می توانیم پیدا کردن بدن با سرعت بیشتری. در این مورد, آن را واقعا می تواند کل دریاچه. وجود دارد بسیاری از coves که باید جستجو کرد.”

غواص توضیح داد که به عنوان جستجو گسترش یافته بود که تیم جستجو و نجات زد به شرایط خطرناک با درختان و قلم مو در دریاچه است که می تواند به snagged و آنها را به دام افتاده در زیر آب.

او همچنین گفت که دید در دریاچه بسیار ضعیف و حتی در طول روز که “اگر شما از یک ساعت مچی و شما آن را نگه دارید در مقابل ماسک خود را, شما نمی توانید حتی به عنوان خوانده شده اعداد است.”

تیم اضافی نامیده می شدند به استفاده از سونار به کمک با دقت اشاره کردن مناطق مورد علاقه قبل از غواصان رفت و به بررسی. Frogmen نمی توانید ببینید به طوری که آنها احساس در اطراف چند فوت زیر آب به عنوان آنها همچنان به جستجو برای ریورا.

در حالی که یک سخنگوی کلانتر, گفت: ما در پنج شنبه, جولای 12, که عملیات بازیابی “ادامه خواهد داد تا از طریق حداقل در سه شنبه” Inglis گفت که او و تیم او خوشبین هستند که Devious Maids ستاره خواهد شد در چند روز آینده. “ما با اعتماد به نفس است که ما را در قرار دادن بدن خود را,” او گفت:.

روز یکشنبه مقامات جستجو lakeside کابین و خط ساحلی اما Inglis گفت: ما که بعید است ریورا از آن ساخته شده از آب به زمین های خشک.

“همانطور که شما بیشتر در شمال دریاچه وجود دارد تپه های شیب دار و آن را با قلم مو با بزرگتر, سنگ,” او توضیح داد. “این امر می تواند بسیار دشوار است برای مانور از طریق آن به خصوص اگر شما فقط با پوشیدن شاید یک دست کت و شلوار حمام.”

Inglis فکر می کند چیزی اتفاق افتاده است به ریورا که در آن او فقط می تواند خودش را به عقب بر روی قایق پس از در نظر گرفتن شیب در دریاچه.

“آنچه که من شک دارم این است که بادها را لگد کردن” او گفت:. “کسانی که پل موقت نظامی زدن قایق ها بسیار سبک و هنگامی که شما آنها را با فشار می توانید آن را به دور از شما. او ممکن است سعی کردم به شنا بعد از قایق. اما این همه حدس و گمان است. هنگامی که ما فراموش کردهاید که شما پاسخ به یک سوال خیلی بیشتر.”

با گزارش Marjorie هرناندز

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>