مغلوب ساختن پیشی جستن در رفت و آمد راجر سنگ جمله: “بسیار خوشحال با آنچه من’

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روز شنبه گفت که او “مبارک” با تصمیم خود را به رفت و آمد راجر سنگ حکم زندان و گفت که او یکی از دستیاران سابق بود گرفتار در “غیر قانونی Witch Hunt” ارائه اولین دیدگاه از آنجا که کاخ سفید اعلام کرد جمعه شب که برنده خواهد یدکی دیرین خود را مشاور از داشتن به گزارش به هفته آینده.

“راجر سنگ تحت درمان قرار گرفت و به طرز وحشیانه ای. او بسیار ناعادلانه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به خبرنگاران در کاخ سفید شنبه شب. “من بسیار خوشحال با آنچه که من انجام داد.”

در اوایل روز شنبه تهمت توییتی که سنگ “بود و هدف غیر قانونی شکار ساحره که هرگز نباید جای گرفته اند. آن طرف دیگر که مجرمان از جمله بایدن و اوباما که در جاسوسی کمپین من – و گرفتار شدم!”

مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به صدای جیر جیر شنبه در مورد دیگر بازیکنان درگیر در روسیه بررسی از جمله دادستان کل سابق جف جلسات و سابق بریتانیا جاسوسی کریستوفر استیل.

“این مرد باید مسترد و محاکمه و پرتاب به زندان” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: از استیل. “یک بیمار لیر بود که پرداخت شده توسط کج هیلاری و DNC!”

مغلوب ساختن پیشی جستن به اشتراک گذاشته مقالات متعدد در مورد استیل بود که به دستور یک دادگاه بریتانیا در اوایل این هفته به پرداخت خسارت بیش از “نادرست” ادعا می کند در این پرونده که از او شناخته شده در طول مبارزات انتخاباتی 2016.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین شدت انتقاد کرد در جلسات که قفل شده است در رقابتی رواناب برابر سابق دانشگاه آبرن مربی تیم فوتبال تامی Tuberville برای حزب جمهوری خواه نامزدی به چالش بهداشت ، Doug Jones, یک دموکرات در آلاباما این سقوط.

“بزرگ مجلس سنا نژاد در آلاباما در روز سه شنبه. برای رای دادن @TTuberville او برنده است که هرگز به شما اجازه پایین” مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت. “جف جلسات یک فاجعه است که اجازه دهید همه ما پایین است. ما نمی خواهیم او را در واشنگتن!”

جلسه مجبور شد کاخ سفید پس از او recused خود را از روسیه بررسی یک عمل ناروا هرگز او را بخشید ،

دموکرات ها باید به شدت انتقاد سنگ تخفیف با تشکر. Adam Schiff, D-کالیفرنیا تشبیه تهمت اقدامات به یک “رئیس مافیا.”

سناتور. میت رامنی جمهوریخواه یوتا پیشرو منتقد از رئیس جمهور برای اولین بار بود برجسته جمهوری خواه را محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن برای تصمیم خود برای روشن شدن سنگ از حکم زندان خود است.

“سابقه تاریخی فساد: رئیس جمهور آمریکا رفت و آمد این جمله از یک فرد محکوم به توسط یک هیئت منصفه از دروغ گفتن به سپر که رئیس جمهور:” رامنی در توییتر نوشت صبح روز شنبه.

سنگ یافت شد گناه در ماه نوامبر شاهد دستکاری و اظهارات نادرست. او ششم بود مغلوب ساختن پیشی جستن دستیار یا مشاور دادگاه از اتهامات عنوان شده به عنوان بخشی از ویژه مشاور رابرت مولر را آغاز کرد.

سنگ محکوم شد در ماه فوریه برای خدمت به 40 ماه زندان برای دروغ گفتن به کنگره در طول بررسی در انتخابات روسیه دخالت. پس از coronavirus همه گیر جاروب ملت, اداره زندانها به او یک فرمت در گزارش به زندان است. او تا به حال شده است در خانه حبس در Ft. Lauderdale, Florida.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de