انگلستان کار می پیوندد Facebook ad تحریم به اتهام عدم مهار نفرت محتوای

حزب کارگر را Rachel ریوز در یک بیانیه ویدئویی. — حسن نیت ارائه میدهد عکس توییتر

لندن: حزب کارگر بریتانیا اصلی حزب مخالف گفت: این اتحاد پیوست تحریم Facebook تبلیغات بیش از اتهامات که شبکه های اجتماعی شکست خورده است را به اندازه کافی محدود کردن نفرت محتوا.

صدها نفر از تبلیغات از جمله بزرگ نام مارک های مصرف کننده را به حالت تعلیق در تبلیغات با غول رسانه های اجتماعی به عنوان بخشی از #StopHateForProfit” کمپین.

“همه نمایندگان مجلس در حزب کارگر با استفاده از Facebook سراسر پیام ما. اما چه می شد انجام نشده و در حال حاضر تبلیغات در Facebook,” ارشد مجلس راشل ریوز گفته تلویزیون بی بی سی.

“و این است که در همبستگی با سیاه زندگی موضوع مبارزات انتخاباتی بلکه در خط با آنچه که بسیاری از کسب و کارهای در حال انجام در این ماه است که برای بیان نگرانی های ما در مورد شکست Facebook را به پایین برخی از نفرت مواد از پلت فرم خود را.”

او گفت: این شرکت باید “مسئولیت بیشتری را برای دروغ و تبلیغات است که گاهی اوقات قرار دارد خارج وجود دارد در Facebook…. و سخت تر عمل جرم و جنایت نفرت و بیان نفرت”.

Facebook اجرایی مارک زوکربرگ هفته گذشته در دیدار با برگزارکنندگان از #StopHateForProfit ائتلاف است که با فشار دادن برای تهاجمی تر عمل نفرت محتوا و دروغ.

این فعالان گفت: آنها نا امید شد و قول داد به مطبوعات با مبارزات انتخاباتی خود را که رشد کرده است به حدود 1000 تا تبلیغ.

آن بود گالوانیزه با موج اعتراضات در سراسر جهان خواستار عدالت اجتماعی و نژادی سهام در پی مرگ در پلیس آمریکا بازداشت گزارشی جورج فلوید.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de