بریتانیا اصلی اپوزیسیون کارگری می پیوندد Facebook ad تحریم

صدها نفر از تبلیغات از جمله بزرگ نام مارک های مصرف کننده را به حالت تعلیق در تبلیغات با رسانه های اجتماعی ، عکس: فایل

لندن: بریتانیا اصلی مخالف حزب کارگر اعلام کرد در روز یکشنبه گفت که این اتحاد پیوست Facebook تبلیغات تحریم بیش از اتهامات که پلت فرم نتوانست به اندازه کافی محدود کردن نفرت محتوا.

صدها نفر از تبلیغات از جمله بزرگ نام مارک های مصرف کننده را به حالت تعلیق در تبلیغات با غول رسانه های اجتماعی به عنوان بخشی از #StopHateForProfit” کمپین.

“همه نمایندگان مجلس در حزب کارگر با استفاده از Facebook سراسر پیام ما. اما آنچه ما در حال انجام در حال حاضر تبلیغات در Facebook,” ارشد مجلس راشل ریوز گفته BBC تلویزیون.

“و این است که در همبستگی با سیاه زندگی موضوع مبارزات انتخاباتی بلکه در خط با آنچه که بسیاری از کسب و کارهای در حال انجام در این ماه است که برای بیان نگرانی های ما در مورد شکست Facebook را به پایین برخی از نفرت مواد از پلت فرم خود را.”

او گفت: این شرکت باید “مسئولیت بیشتری را برای دروغ و تبلیغات است که گاهی اوقات قرار دارد خارج وجود دارد در Facebook…. و سخت تر عمل جرم و جنایت نفرت و بیان نفرت”.

Facebook اجرایی مارک زوکربرگ هفته گذشته در دیدار با برگزارکنندگان از #StopHateForProfit ائتلاف است که با فشار دادن برای تهاجمی تر عمل نفرت محتوا و دروغ.

این فعالان گفت: آنها نا امید شد و قول داد به مطبوعات با مبارزات انتخاباتی خود را که رشد کرده است به حدود 1000 تا تبلیغ.

آن بود گالوانیزه با موج اعتراضات در سراسر جهان خواستار عدالت اجتماعی و نژادی سهام در پی مرگ در پلیس آمریکا بازداشت گزارشی جورج فلوید.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de