ویل اسمیت به نظر می رسد به آدرس Jada Pinkett Smith امر در مطرح تصویری

یک پیام مرموز. ویل اسمیت به نظر می رسد به اشاره همسرش, Jada Pinkett Smith‘s گذشته در رابطه با August Alsina در یک مطرح تصویری.

Will Smith Appears to Address Jada Pinkett Smiths Affair in Resurfaced Video
Jada Pinkett Smith و شوهر, Will Smith. سن تصاویر

در یک کلیپ به دست آمده توسط Daily Mail, the Fresh Prince of Bel-Air , آلوم, 51, نشان داد او یک بار گفت: همسر خود را به “خودش خوشحال است.” این فیلم — که به ضرب گلوله کشته شد توسط اسمیت — اعتقاد بر این است که فیلم برداری شده است در سال 2018 است.

“عشق است. من از او پرسیدم چه شد یکی از بزرگترین آیات او تا به حال تا به حال در مورد عشق است. او گفت: “شما نمی توانید یک فرد خوشحال است.’ من فکر کردم که واقعی بود عمیق ایده” اسمیت به یاد می آورد. “شما می توانید یک فرد, لبخند, شما می توانید یک فرد احساس خوب, شما می توانید یک فرد خنده اما آیا یک فرد خوشحال است که عمیقا کاملا و به طور کامل خارج از کنترل شما است.”

او افزود: “من به یاد داشته باشید روز به من گفت: به Jada” من بازنشسته است. من بازنشسته از تلاش برای شاد کردن تو. من شما نیاز به رفتن را از خود خوشحال و فقط من ثابت آن را حتی ممکن است.”‘

پنسیلوانیا بومی گفت که او و Pinkett Smith, 48, با تلاش “false عاشقانه مفهوم” است که ازدواج به معنای آنها تا به حال به “تبدیل شدن به یکی.” اسمیت توضیح داد که راه حل خود را برای پیدا کردن شادی در “جداگانه به سفرهای فردی.”

Will Smith Appears to Address Jada Pinkett Smiths Affair in Resurfaced Video
Jada Pinkett Smith and August Alsina. شاتر (2)

“ما در حال حاضر خودمان را برای ارتباط و به هر یک از دیگر در حال حاضر, خوشحال,” او گفت:. “نه از آمدن به یکدیگر التماس با ما خالی لیوان را خواستار است که او من را پر می کند جام و خواستار آن است که او نیازهای من.”

Alsina, 27 ادعا کرد در این باشگاه صبحانه در 30 ژوئن که او در یک سال-رابطه طولانی با آن مجموعه , بازیگر اضافه کرد که اسمیت به جفت خود را “برکت و رحمت است.”

Pinkett Smith و “میامی” رپ تنظیم ضبط مستقیم در جمعه 10 ژوئیه در یک قسمت از دختران’ سفر ستاره Facebook تماشای سری قرمز جدول صحبت کنید. اسمیت نشان داد که جفت “تصمیم گرفت که ما از رفتن به جداگانه برای یک دوره از زمان” در حدود چهار و نیم سال قبل است.

در طول جدایی Pinkett Smith بستری او “رو به یک نوع متفاوت از گرفتاری” با “بدون عشق” خواننده که تا به حال تبدیل شدن به یک مادر. مریلند بومی گفت که او نمی نیاز به کسب اجازه از اسمیت چرا که آنها از هم جدا شدند در آن زمان است.

یک منبع گفت:” ما هفتگی روز جمعه است که این دو — که پدر و مادر از پسر Jaden, 21, و, دختر, بید, 19 — در حال حاضر یک “شکست ناپذیر” اوراق قرضه.

“او هیچ چیز برای اثبات به کسی” خودی گفت: در آن زمان. “فرزندان او عشق ورزیدن و اعتماد او را به عنوان نشانی خواهد شد. این یک تلاش چند هفته برای Smiths, اما آنها شکست ناپذیر است. باند خود را انعطاف پذیری و توانایی به لرزش کردن شایعات با یک دانه نمک می تواند — و را — آنها را از طریق هر چیزی است.”

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>