یک شرکت هواپیمایی آلاسکا پرواز بود مجبور به فرود هنگامی که یک مسافر تهدید به کشتن هر کس در هیئت مدیره

هواپیمایی آلاسکا

دیوید McNew / گتی ایماژ

  • یک شرکت هواپیمایی آلاسکا پرواز مجبور شد به نوبه خود در اطراف و فرود اضطراری پس از یک مسافر در هیئت مدیره شد “بسیار متخاصم و جسمی تهاجمی” در مدت کوتاهی پس از برخاستن در روز شنبه.
  • تصویری از این حادثه نشان می دهد که مرد راه رفتن در راهرو و گفت او را به کشتن هر کس در هیئت مدیره “در نام عیسی مسیح.”
  • مرد تسخیر شد توسط خدمه پرواز و مسافران دیگر از جمله یک افسر پلیس که به طور اتفاقی در هیئت مدیره.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

یک شرکت هواپیمایی آلاسکا پرواز بود مجبور به فرود اضطراری در روز شنبه پس از یک مسافر شد تهاجمی و تهدید به کشتن همه مسافر دیگر در هیئت مدیره.

هواپیمایی آلاسکا پرواز 422 چپ از Seattle-Tacoma فرودگاه فقط پس از 11 بعد از ظهر عازم شیکاگو اهار با توجه به داده ها از ردیابی پرواز در وب سایت FlightRadar24.

حدود 20 دقیقه پس از برخاستن مرد مسافر شد “بسیار متخاصم و جسمی تهاجمی” یک سخنگوی این شرکت هواپیمایی گفت: کسب و کار خودی.

مسافر در سمت چپ صندلی خود را و شروع به راه رفتن در راهرو ایرباس A320 با توجه به سیاتل تایمز. فیلم ضبط شده توسط یکی دیگر از مسافر و منتشر شده توسط سیاتل تایمز نشان داد که ماسک ماندگاری مسافر فریاد که او را به کشتن هر کس در هیئت مدیره “در نام عیسی مسیح.”

در تصویری دیگر مسافران و خدمه پرواز دیده می شود مقهور ساختن و مهار مسافر. با توجه به شرکت هواپیمایی, یکی از مسافران است که با کمک یک اجرای قانون افسر که به طور اتفاقی در پرواز است.

پرواز در اطراف تبدیل شده و فرود در سیاتل تاکوما FlightRadar24 داده ها نشان می دهد قبل از لغو شدن. مسافران بودند rebooked بر روی دیگر پروازهای این شرکت هواپیمایی گفت.

پس از فرود این مرد را بازداشت گرفته شده توسط بندر سیاتل پلیس و به اتهام آزار و اذیت.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>