AOC نشان می دهد نیویورک جرم و جنایت سنبله مربوط به بیکاری و پدر و مادر شوهر برای تغذیه کودکان


سازمان حفاظت محیط زیست

نیویورک کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز اصرار دارد که خوشه در نیویورک جرم و جنایت مربوط نیست به پلیس کاهش بودجه اما مردم نیاز به پرداخت اجاره و خوراک فرزندان خود را.

در یک شهر مجازی سالن جلسه در روز پنج شنبه گزارش شده توسط تپه, AOC سوال شد در مورد قابل توجهی افزایش جرم و جنایت در این شهر است.

“آیا ما فکر می کنیم این است که با این واقعیت است که وجود دارد رکورد بیکاری در ایالات متحده در حال حاضر ؟” او گفت:.

“این واقعیت است که مردم در یک سطح اقتصادی ناامیدی که ما دیده نمی شود پس از رکود بزرگ?”

دموکراتیک نماینده در ادامه به تقویت است که این نرخ با توجه به شکست دولت فدرال به طور موثر ارائه بیکاری مقررات و محرک چک.

“شاید این است که با این واقعیت است که مردم نمی پرداخت اجاره خود را و می ترسم به پرداخت اجاره خود را به طوری که آنها بروید و آنها نیاز به تغذیه کودک خود را و آنها لازم نیست پول” Rep. Ocasio-کورتز ادامه داد. “به طوری که آنها احساس آنها هم نیاز به گیر, برخی از نان یا گرسنه.”

مقامات گفته اند که جرم اعداد به تازگی رسید در این شهر با تیراندازی در شهر نیویورک در ماه گذشته رسیدن به بیش از دو برابر قبلی ژوئن.

نیویورک اداره پلیس (NYPD) در بیانیه ای گفت که حوادث بود “به طور قابل توجهی مشخصی” افزایش یافته است و در تمام شهرکی با وجود برخی از محدودیت ها در محل بیش از Covid-19 بیماری همه گیر.

سی ان ان گزارش داده است که منازل به قصد سرقت نیز به شدت افزایش یافته با 1,691 حوادث نسبت به 759 سال قبل با ماشین دزدی نیز افزایش بیش از 60 درصد است.

در نور از آمار NYPD کمیسر پلیس درموت شیا گفت: “افزایش شدید تیراندازی و خشونت در نیویورک قرار می دهد و مردم بی گناه را در معرض خطر و اشک در تار و پود زندگی در شهر ما”.

این کمیسیون افزود که این گروه تا به حال شده است با آمار “عمیق کاهش بودجه” در کنار تغییرات در سیستم عدالت کیفری با توجه به Covid-19.

AOC اصرار داشت که افزایش جرم و جنایت نمی تواند یک نتیجه از کاهش بودجه که پیشنهاد شده است در نور از مرگ جورج فلوید ملی و ناآرامی های مدنی بیش از خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند.

“اجازه بدهید من را به چیزی فوق العاده روشن برای همه در اینجا این سوال. NYPD شده است defunded,” او گفت:.

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio پیشنهاد برش $1bn (£814m) از پلیس نیروی $6bn (£4.48 میلیارد دلار) بودجه سالانه یک حرکت که AOC علنا ابراز پشتیبانی از.

“آنها حتی اتفاق افتاده و در عین حال” او گفت:. “نگه داشتن در ذهن است که این چشم انداز مثبت در جرم و جنایت است که اتفاق می افتد در حال حاضر با یک $6bn NYPD بودجه”.

“ما $6bn بودجه است نه مانع این چشم انداز مثبت در جرم,” او اضافه شده است.

ادامه مطلب

قانون جدید نیاز خواهد بود پلیس را از بیمه خود برای پرونده های حقوقی

AOC می گوید پلیس نیویورک کاهش بودجه به اندازه کافی نمی رویم

نیویورک سوابق اولین روز بدون coronavirus مرگ و میر ناشی از مارس

برخی از نیویورک محلات ممکن است 68 درصد coronavirus ایمنی

سیاه زندگی موضوع نقاشی دیواری, نقاشی شده در مقابل برج ترامپ

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>