Armie Hammer خندق حلقه عروسی که الیزابت اتاق های فایل برای طلاق

بهترین دوست انسان است. Armie Hammer کشف شد در لس آنجلس برای اولین بار پس از اعلام تقسیم خود از همسر الیزابت اتاق.

این تماس من را با نام بازیگر, 33, جرأت در دوشنبه, جولای 13, با سگ, مورچه, پس از اخبار از فروپاشی سه روز قبل. چکش که سهام دو فرزند هارپر 5 و فورد 3 با مجلس شد, عکس بدون عروسی خود را به عنوان حلقه زد ماموریت با مورچه در دو.

با توجه به اسناد دادگاه به دست آمده توسط Us Weekly, اتاق های, 37, ثبت طلاق در روز جمعه, جولای 10 و ذکر شده در جولای 6 به عنوان تاریخ خود را از جدایی.

تگزاس بومی خواسته تنها برای حفاظت فیزیکی از جفت کودکان و مشترک حقوقی حضانت با ملاقات مشخص شود. او همچنین درخواست حمایت همسر است.

چکش و اتاق های خود را اعلام کرد تقسیم در روز جمعه پس از 10 سال از ازدواج و 13 سال با هم.

“آن سفر باور نکردنی است, اما ما تصمیم گرفتیم برای روشن کردن صفحه و حرکت از ما ازدواج” جفت نوشت: در بیانیه مشترک نوشته شده در تاریخ مربوطه Instagram حساب. “همانطور که ما وارد این فصل بعد فرزندان ما و ارتباط به عنوان co-پدر و مادر و دوستان عزیز باقی خواهد ماند اولویت ما است.”

یک منبع گفت:” ما به طور انحصاری برای این جفت ارز که قرنطینه با بچه های خود را در جزایر کیمن نیست در یک محل عالی قبل از کشیدن پلاگین بر روی اتحادیه خود را.

“آنها شده اند با داشتن مشکل در ازدواج خود را برای مدتی و انجام هر چیزی که خود را,” خودی توضیح داده شده در یکشنبه, جولای 12.

دوم منبع اشاره کرد که زن و شوهر جدا انتخاب برای جدا شد “نه یکی که ساخته شده بود به آرامی.”

خودی افزود: “آنها نمی یک روز از خواب بیدار و به طور ناگهانی تصمیم می گیرید. آنها بهترین دوستان است و عشق به یکدیگر بسیار زیاد است. در حال حاضر بزرگترین نگرانی آنها این است که فرزندان خود را و چگونه این تغییر تاثیر آنها. فرزندان خود را اولویت و همیشه خواهد بود. تقسیم دوستانه است و آنها را از طریق این زمان دشوار با عشق و احترام است.”

پایین ببینید چکش سگ پر از روز است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de