چین وی رونمایی sandbag موانع شامل floodwater از سنگین ترین بارندگی در شش دهه

رسانه های دولتی گزارش داد که بیش از 100000 نفر-از جمله پرسنل امداد و نجات سربازان و شهروندان عادی — پرتاب شده و به کنترل سیل تلاش در جیانگشی. — AFP

شانگهای: سربازان بنا sandbag موانع سیل در یک شهر در نزدیکی چین بزرگترین دریاچه آب شیرین پس از سنگین ترین بارندگی در نزدیک به شش دهه خیس تورم حوضه رودخانه یانگ تسه.

گسترده یانگ تسه زهکشی منطقه شده است به شدت انتقاد کرد با بارش باران های سیل پس از ماه گذشته ترک 141 نفر کشته یا مفقود شده و مجبور به تخلیه میلیونها نفر دیگر در سراسر استان های مختلف.

جاری شدن سیل در امتداد رودخانه جهان سوم طولانی شده است سالانه تابستان معضل از زمان های قدیم است اما امسال آبگیری شده است به ویژه شدید.

این بارندگی به شدت از هفته گذشته باعث ده ها تن از یانگ تسه-حوضه آبراهه ها به پست رکورد سطح آب بالا در حالی که بیش از 400 به حال بیش از سطح هشدار معاون وزیر از مدیریت اضطراری ژنگ Guoguang روز دوشنبه گفت:.

“از ماه ژوئن میانگین بارش در این حوضه رودخانه یانگ تسه شده است که بالاترین سطح از سال 1961” او گفت: “ما جلسه مطبوعاتی در پکن.

مقامات شده است نظارت سیل تاج آن را به عنوان نزدیک ووهان شهر از 11 میلیون که یانگ تسه بادها و از طریق آن در حال حاضر دچار تعداد زیادی از چین و میر و موارد در این بیماری همه گیر کوروناویروس که برای اولین بار پدید آمده در این شهر است.

آنها گفت: سطح رودخانه بودند کاهش پس از تاج گذشت ووهان روز دوشنبه با گزارش جدید عمده جاری شدن سیل وجود دارد.

رکورد بارش

نگرانی شد و در حال حاضر تغییر در پایین دست به پینگ دریاچه که تخلیه به یانگ تسه در سخت ضربه جیانگشی استان است و بزرگترین دریاچه آب شیرین به طور کامل در چین ارائه کرد.

دولتی شین هوا اخبار آژانس گفت: سطح آب در یک کلید هیدرولوژیکی ایستگاه در دریاچه شکست یک رکورد در سال 1998 زمانی که بیش از 4000 نفر کشته شدند در چین بدترین سیل در دهه های اخیر.

رسانه های دولتی گزارش داد که بیش از 100000 نفر — از جمله پرسنل امداد و نجات سربازان و شهروندان عادی — پرتاب شده و به کنترل سیل تلاش در جیانگشی.

حدود نیمی از کسانی بودند مستقر در پینگ دریاچه, که در آن بسیاری از dikes و levees حال سقوط, تلویزیون دولتی گزارش شده است.

در شهر جیوجینگ در نزدیکی که در آن دریاچه تخلیه به یانگ تسه سربازان با پوشیدن لباس نارنجی جلیقه نجات غنی شده بانک رودخانه با یک دیوار از شن انباشته شده به عنوان بالا به عنوان یک مرد.

این یانگ تسه طول فراتر رفته است و تنها توسط نیل و آمازون و زهکشی حوضه به حدود 400 میلیون نفر است.

تابستان باران های فصلی و یخبندان ذوب شدن در رودخانه فلات تبت headwaters علت روال سالانه سیل.

اما کارشناسان محیط زیست می گویند تهدید بدتر شده است بیش از چند دهه با توجه به شایع ساخت سدها و levees که قطع ارتباط بین رودخانه و در مجاورت دریاچه ها و دشتهای سیلابی است که برای قرن ها کمک کرده بود جذب تابستان افزایش است.

اياد همچنین هشدار می دهند که سریع ذوب یخچالهای طبیعی هیمالیا با توجه به تغییر آب و هوا ممکن است منجر به خطرناک تر از تابستان جاری شدن سیل.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de