وزیر آموزش و پرورش بتسی Devos می گوید باید آن را ‘قانون’ به بازگشت دانش آموزان به کلاس های درس در پاییز

وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos گوش در کاخ سفید Coronavirus وظیفه نیروی نشست خبری در وزارت آموزش و پرورش در 8 ژوئیه سال 2020 در واشنگتن, DC.

الکس ونگ/گتی ایماژ

  • وزیر آموزش و پرورش بتسی Devos روز یکشنبه دو برابر کردن بر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در افتتاح مدارس در پاییز در میان ما جاری رکورد سنبله در مورد رمان coronavirus.
  • “وجود دارد رفتن به استثنا به قاعده” Devos گفت. “اما حکومت باید این باشد که بچه ها رفتن به مدرسه این سقوط است.”
  • در حالی که کودکان کم خطر جدی بیماری و مرگ از COVID-19 سی دی سی گفته است که آنها می توانند به عنوان حامل بدون علامت ویروس و می تواند تهدیدی برای جمعیت های آسیب پذیر.
  • رئیس جمهور پیشنهاد کرده است او می تواند خودداری از بودجه فدرال از سیستم مدرسه که نمی بازگشایی به دانش آموزان توسط انتخابات نوامبر اما او به احتمال زیاد ندارد قدرت به انجام این کار.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

وزیر آموزش و پرورش بتسی Devos روز یکشنبه گفت که باید آن را “حکومت” برای دانش آموزان به بازگشت به مدارس در پاییز به عنوان در سراسر کشور بحث در مورد اینکه آیا آن را بی خطر به انجام این کار همچنان ادامه دارد به گزارش COVID-19 عفونت به سرعت در حال افزایش است.

“این مهم است که توجه به بهداشت خوب” Devos گفته سی ان ان دانا باش در طول یک ظاهر یکشنبه در “وضعیت اتحادیه” را به عنوان او تلاش برای مدارس برای باز کردن به کلاس های حضوری در پاییز.

او گفت: مدارس باید تلاش تمرکز بر روی “دنبال دستورالعمل در مورد ساخت مطمئن شوید که ما در حال شستن دست با پوشیدن ماسک در زمان مناسب ماندن از هم جدا در یک بیت از فاصله اجتماعی و انجام چیزهایی که حس مشترک روش برای حصول اطمینان از این که کودکان و نوجوانان می توانید با رفتن به کلاس درس و بازگشت به یادگیری است.”

Devos به ذکر است که آکادمی اطفال آمریکا گفته بود: بازگشت به مدرسه برای ما مهم است کودکان هر چند که باش جواب, آژانس است و پس از منتشر شد, نامه همکاری امضا شده توسط چندین برجسته آموزش و پرورش سازمان استدلال “a one-size-fits-all رویکرد مناسب نیست برای بازگشت به مدرسه تصمیم گیری.”

“آنچه ما در حال گفت که کودکان و نوجوانان نیاز به در مدرسه و رهبران مدرسه در سراسر کشور نیاز به برنامه ریزی برای انجام درست آن” Devos گفت. “وجود دارد رفتن به استثنا برای این قانون است اما قانون باید بچه ها رفتن به مدرسه در این پاییز. و که در آن وجود دارد کمی شعله ور شدن یو پی اس و یا نقاط است که می تواند با آن برخورد یک مدرسه توسط مدرسه یا مورد به مورد و بر اساس.”

 

پس از پایان ماه ژوئن ما شاهد یک افزایش قابل توجهی در تعداد COVID-19 موارد شکستن رکورد برای یک روز افزایش هفت بار در گذشته 11 روز. با توجه به تجزیه و تحلیل از نیویورک تایمز آمریکا روز جمعه گزارش داد 68,000 جدید COVID-19 موارد است.

هنوز Devos روز جمعه گفت: “هیچ چیزی در داده ها است که نشان می دهد که بچه ها از پشت در مدرسه خطرناک است به آنها.”

در حالی که کودکان را در معرض خطر مرگ یا عوارض جدی COVID-19 آنها می تواند به عنوان حامل بدون علامت ویروس و تهدیدی برای جمعیت های آسیب پذیر به عنوان مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفته است.

Devos گفت که کارشناسان محلی نیاز به استفاده از “گرانول” داده ها از تجزیه و تحلیل انجام شده “حق بر روی زمین” برای تعیین نحوه رسیدگی به مدرسه دهانه و پیشنهاد کرد که فردی در مدارس مناطق می تواند تعطیل آنها باید تبدیل به یک کانون عفونت است.

تهمت و تهدید کرده است که خودداری از کمک های مالی از مدارس که نمی بازگشایی — اگر آن را واقعا روشن نیست که او می تواند

وزیر آموزش و پرورش نظرات اکو کسانی که از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن است که بارها و بارها اصرار داشت که مدارس باید به دانش آموزان در پاییز با وجود راهنمایی از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از آن توصیه مدارس دستورالعمل های خاص مانند افزایش فضای بین میز موانع بین غرق و از بین بردن فضاهای مشترک. مقامات آموزش و پرورش محلی استدلال کرده اند دشوار خواهد بود به پیاده سازی با استناد به مسائلی مانند بودجه.

روز چهارشنبه تهمت توییتی او می تواند خودداری از بودجه فدرال از سیستم مدرسه که باز نمی شود و قبل از ماه نوامبر با این استدلال که دموکرات ها می خواهند به نگه داشتن مدارس بسته برای اهداف سیاسی.

“این Dems فکر می کنم این امر می تواند برای آنها بد سیاسی اگر ایالات متحده مدارس باز قبل از انتخابات ماه نوامبر است اما مهم برای کودکان و خانواده,” او گفت:. “ممکن است به قطع بودجه اگر باز نمی شود!”

 

در یک متعاقب آن صدای جیر جیر رئیس جمهور گفت که او خواهد بود “ملاقات” با مقامات CDC چرا که او در مخالفت با توصیه های خود را برای مدارس خواستار دستورالعمل های “غیر عملی است.”

به عنوان سیاسی گزارش داد که مشخص نیست با چه ساز و رئیس جمهور می تواند به خودداری از بودجه فدرال از مدارس و یا اینکه آیا او می تواند آن را انجام دهد. همه در همه ، معاون رئیس جمهور مایک پنس در چهار شنبه ضمنی که در آینده coronavirus امداد بسته خواهد مشوق متحده به بازگشایی مدارس به دانش آموزان با توجه به گزارش.

رهبران دولت مانند رژیم صهیونیستی. اندرو کومو نیویورک باید گفت که آیا آنها تصمیم به باز کردن مدارس است تا به آنها و اجراء رئیس جمهور است.

“من قصد ندارم به هر کسی بخواهید برای قرار دادن کودک خود را در یک وضعیت که من قرار نیست فرزند من و این که چگونه من این تصمیم است. اگر آن را امن برای فرزند من آن را امن برای کودک خود را ، ” فرماندار نیویورک در بیانیه ای گفت. “بنابراین ما داده و ما این تصمیم در ماه اوت است. اما فقط برای روشن شدن دولت فدرال هیچ اختیارات قانونی وقتی که می آید به مدرسه دهانه.”

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>