چگونه Lea Michele به افتخار Cory Monteith هر سال پس از مرگ او: عکس

همیشه در قلب او. Lea Michele باعث می شود یک نقطه به پرداخت ادای احترام به او در اواخر پسر و Glee costar, Cory Monteith, هر سال در سالگرد مرگ او. آیا او می نویسد قلبی داشته باشید و یا سهام یک شیرین رجعت عکس او اجازه نمی دهد در روز عبور بدون احترام به او را.

این مونت کارلو ستاره درگذشت در سن 31 یک اتفاقی مخلوط مواد مخدر سمیت مربوط به الکل و هروئین. او در بر داشت در ونکوور کانادا, هتل در جولای 2013. این بازیگر به اتمام اقامت در نوتوانی ماه قبل از مرگ او.

میشل و تعرق که بازی ریچل بری و فین هادسون به ترتيب بر Glee, ملاقات در مجموعه در سال 2009. این جفت ارز مورخ از سال 2012 تا زمان مرگ او.

این Scream Queens آلوم یاد او در اواخر کمال با چند خالکوبی. او جوهر شخصیت او را شماره پیراهن در کنار او در مارس سال 2016 نوشتن در Instagram در زمان “و یکی بیشتر.. برای من کارفرمایی.. #5.” بازیگر زن نیز “فین” نوشته شده در کمر.

میشل افتتاح شد تا در مورد زن و شوهر قبلی برنامه ریزی برای آینده در فوریه 2014. “ما در مورد بسیاری از چیزها است. ما صحبت در مورد کودکان و آنچه ما را به مانند زمانی که ما بزرگ شده, پیر و چه کسی خواهد بود و چگونه ما می ماند نازک” او به یاد می آورد به Glamour UK. “ما صحبت در مورد که در آن ما می خواستم برای رفتن و آنچه که ما می خواستیم انجام دهیم. ما انجام شد. ما در آن است.”

او افزود: “هنگامی که شما در آن محل که در زندگی خود با کسی صحبت شما در مورد همه چیز. اما امروز احساس می کنم مثل من داده شد بهترین بخشی از کوری و خدا را شکر که هستم.”

بعد از آن که سال, میشل gushed در مورد او عاشقانه با تعرق و در دفاع از حافظه خود را. “من فقط خاطرات شاد Cory. او اعتیاد خود را — آن را به دست آورد,” او گفت: هفده. “اما این نبود که او بود. Cory ساخته شده من احساس می کنم مثل یک ملکه در هر روز است. از دقیقه او گفت: “من دوست پسر خود را’ من عاشق هر روز و من از او تشکر می کنم برای بهترین بودن و من احساس بسیار زیبا.”

اسکرول برای دیدن songstress’ مراسم تجلیل از او در اواخر پسر از طریق سال.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de