من از فلوریدا. ما coronavirus بحران نیست من تعجب

من صرف سه ماه گذشته در ایالت فلوریدا است که در طی آن زمان من آن را تماشا تبدیل به داغترین از coronavirus نقاط بر روی این سیاره است. در این هفته آغاز شد و با اعلام این خبر که دولت ثبت نام بیش از 15000 عفونت های جدید در یک روز بود که تقریبا 3000 روزانه بیشتر موارد بیش از هر دولتی که قبلا ثبت شده بود پس از همه گیر آغاز شد. اگر فلوریدا یک کشور با توجه به رویترز آن را جهان چهارم بالاترین شمارش جدید Covid-19 موارد بیش از آن طول 24 ساعت انتهایی تنها آمریکا و برزیل و هند است.

فلوریدا است شهرت خوبی سزاوار به امریکا, عجیب ترین دولت پس شاید همه گیر مجازات بودن پرداخت را برای ما در حال حاضر باید به عنوان یک شوک است. یک سال 1948 مجله فورچون مطالعه مشاهده: “فلوریدا یک مطالعه در abnormal psychology, مفید, در سیگنالینگ ، پنهان derangements ملی خلق و خوی است.” بد زیادی در روند زندگی آمریکایی خود را پیدا عجیب و غریب ترین و تصفیه اشکال در دولت آفتاب به همین دلیل است که “فلوریدا مرد” تبدیل شده مختصر برای رفتار بد بیش از حد بسیاری از ساکنان دولت. تا آنجا که در حال حاضر همه گیر نگران است, ساده ترین و قانع کننده ترین توضیح برای اینکه چرا فلوریدا در حال تجربه یک انفجار Covid-19 مورد آن است که آن را یک مورد شدید از گسترده تر از شکست آمریکا به این بیماری همه گیر به طور جدی.

مرتبط با: فلوریدا گزارش 15,000 جدید کروناویروس موارد یک رکورد تک-بعد مجموع در آمریکا

قابل سرزنش استوار با دولت جمهوری خواه فرماندار ران DeSantis. یک عضو سابق خانه آزادی حزبی ترین کورکورانه طرفدار جناح مغلوب ساختن پیشی جستن در کنگره او برنده انتخابات به عنوان فرماندار در سال 2018 تا حد زیادی به قدرت رئیس جمهور را تایید و همچنین کمپین تبلیغاتی که به او نشان داد آموزش کودکان خود را چگونه به ساخت دیوار و تلاوت “را در امریکا بزرگ دوباره”.

جای تعجب نیست او پس از مغلوب ساختن پیشی جستن منجر در به حداقل رساندن جدی از این بیماری همه گیر. فلوریدا یکی از آخرین متحده برای تحمیل یک مادر اقامت در خانه سفارش در اوایل ماه آوریل و آغاز بازگشایی کمی بیشتر از یک ماه بعد. دولت داده دانشمند مسئول پیگیری گسترش ویروس اخراج شد زمانی که او ادعا کرد او را نمی دستکاری داده ها برای نشان دادن کافی بهبودی از این بیماری همه گیر برای توجیه کاهش بیشتر از محدودیت.

حتی در حال حاضر DeSantis است به شدت هل دادن مدارس برای بازگشایی در ماه آینده بر این اساس که اگر فروشگاههای جعبه بزرگ مانند وال مارت و خانه انبار می تواند به از سرگیری عملیات با موفقیت پس از آن می توانید مدارس. معلمان شی که مدارس کوچکتر هستند و بیشتر در فضاهای شلوغ و چند مشتریان صرف هشت ساعت در روز در فروشگاه ها. اما شاید DeSantis است هدایت آینده dystopian چشم انداز از فیلم Idiocracy که در آموزش عالی گرفته شده توسط فروشگاه های کاستکو.

DeSantis به اعتبار خود اجازه برخی از سخت ترین-آمار شهرستانها و استان ها به تاخیر بازگشایی و نیاز به ماسک در برخی از تنظیمات عمومی – بر خلاف فرمانداران جمهوریخواه از تگزاس و آریزونا که مسدود شده هر بیماری همه گیر محدودیت های سختگیرانه تر نسبت به کسانی اعمال شده توسط دولت (هر دو فرمانداران باید عقب نشینی). او همچنین به نظر می رسد در ادراک شده ناعادلانه pilloried توسط رسانه ها برای اجازه دادن به سواحل باز بماند از نظر زمان نظرات در کاهش خطر از انتقال.

فلوریدا آب و هوای نیمه گرمسیری است که به مقاومت ترغیب به لذت گرایی

این نیز روشن است که فلوریدا مانند کشور به عنوان یک کل موفق به تعطیل به میزان و مدت لازم برای جلوگیری از گسترش ویروس و یا به پوشیدن ماسک و عمل اجتماعی فاصله به حدی بود که روال در بسیاری از جوامع که در آن ویروس با موفقیت تحت کنترل در آورد. در طول دو ماه اول من در اینجا من به ندرت دیدم به عنوان بسیاری از نیمی از مشتریان (و در برخی موارد کارکنان) در سوپر مارکت ها و داروخانه ها با پوشیدن ماسک. گروه از نوجوانان thronged مراکز خرید به عنوان اگر همه گیر شد چیزی از گذشته.

فلوریدا فرماندار ران DeSantis قرار می دهد در ماسک خود را به عنوان او در یک کنفرانس خبری در روز دوشنبه. عکس: Wilfredo لی/AP

کافه کاباره ها سینما و ورزشگاه سالنهای ماساژ ناخن سالن و یک میزبان از دیگر انتقال دوستدار محیط بازگشایی در اوایل ماه ژوئن با فاصله گرفتن محدودیت های بیشتر و یا کمتر نادیده گرفته شود. فلوریدا که chafed در هفته محدودیت های ساخته شده برای زمان از دست رفته با مهمانی را با یک نوع وحشی شدت به قضاوت های محلی و رسانه های اجتماعی ، فلوریدا آب و هوای نیمه گرمسیری است که به مقاومت ترغیب به لذت گرایی و بسیاری از افراد جوان که شلوغ به کافه ها و کاباره ها بر این باور بودند که آنها تا به حال هیچ چیز به ترس از ویروس. مقامات بهداشت در ارتباط اند بیش از 150 Covid-19 موارد به یک نوار در اورلاندو است. (DeSantis پس از آن ممنوع در قضیه مصرف الکل در موسسات که مشتق بیش از نیمی از درآمد خود را از فروش الکل.)

وجود دارد می تواند برخی دیگر از عوامل عجیب و غریب به فلوریدا است که توضیح حدت از این بیماری همه گیر را در اینجا. تعصب سخت است-لبه اینجا و با پوشیدن یک ماسک تبدیل به یک علامت از حزب جمهوری خواه و قبیله ای هویت. بسیاری از محافظه کاران من می دانم (به خصوص مردان) را در نظر بگیرید ماسک-پوشیدن به نقض بر قانون اساسی خود آزادی است. شک و تردید از علم و کارشناسان همراه با ریشه دوانده contrarianism – برخی از غیر عاقل floridians تماس با من می دانم که مصمم به حفظ که این ویروس جعل است و یا بدتر از آنفلوآنزای فصلی – مطمئنا نقش مهمی در برخی از موارد به عنوان به خوبی.

دولت را از دست داده و همه گیر ثابت شده تکان دهنده ناکافی عمدتا به دلیل قبلی جمهوریخواه دولت دستکاری آن نهادی ظرفیت. آن زمان هفته ها و حتی ماه ها برای گذاشته شدن فلوریدا به بیکاری امداد تا حد زیادی به این دلیل که سیستم آنلاین طراحی شده به آن را سخت تر برای کارگران برای دریافت مزایای طوری که فرماندار قبلی (در حال حاضر یک سناتور), ریک اسکات, می تواند ادعای کاهش بیکاری اعداد.

فلوریدا طول تاریخ نشان داده اند وحشی فردگرایی و عدم تمایل به رعایت امور خارجه دولت محدودیت. در ضمن شدید اقتصادی آسیب وارد شده توسط خاموش کردن مطمئنا ساخته شده است که مردم تمایل بیشتری به شرکت در تفکر جادویی در مورد چگونه خطرات ناشی از این ویروس شده اند متورم توسط رسانه ها و استقرار از جمله این باور اشتباه است که آب و جلوگیری از گسترش ویروس.

ناتوانی بیش از حد بسیاری از فلوریدا به تمایز بین واقعیت و فانتزی است که بخشی از آنچه نا امید کننده در مورد این محل

دو سوم از فلوریدا ساکنان (و تقریبا همه از آن گردشگران) به اینجا می آیند از جای دیگری که ممکن است برش در برابر جمعی از حس مسئولیت اجتماعی که گسترده تر در حل و فصل تر جوامع و جوامع است. و ماسک در واقع ناراحت کننده در فلوریدا گرما و رطوبت به عنوان بازدید کننده به بازگشایی دیزنی جهان در حال پیدا کردن.

همه گیر گذاشته سر بی کفایتی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که در زمان بیش از حد طولانی برای قرار دادن گسترده تست در محل و در عین حال برای اجرای تماس با ردیابی در مقیاس که مورد نیاز است. اما همه گیر نیز نشان از ضعف آمریکا فدرال و ساختار آن کافی دولت ظرفیت نسبت به دیگر کشورهای توسعه یافته که در آن دولت باید اجرا یکنواخت تر و موثر ملی پاسخ. شاید یکی از این بیماری همه گیر را میراث بیشتر خواهد شد شهروند اصرار بر صالح دولت است.

من صرف بیشتر از زندگی خارج از, فلوریدا, اما من به اشتراک گذاری این محبت غضب است که بسیاری از فلوریدا احساس برای خود دولت است. آن را مانند هر جای دیگری برای هر دو خوب و بد. نیویورک تایمز اخیرا در مصاحبه با یک زن و شوهر که برای بازدید از بازگشایی دنیای دیزنی و به اشتراک گذاشته شده خود را باور است که این پارک را بازگشایی “اولین چیزی که ما احساس می کنیم می تواند به ترک خانه و ما هنوز هم احساس امن”. چرا ؟ چرا که “این دیزنی”. ناتوانی بیش از حد بسیاری از فلوریدا به تمایز بین واقعیت و فانتزی است که بخشی از آنچه نا امید کننده در مورد این محل را غیر قابل جلوگیری خوش بینی باعث می شود من امیدوارم که ما را از طریق این بیماری همه گیر را بدون از دست دادن بیش از حد بسیاری از آنها.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>