مکنزی زیگلر کردن آشپزخانه, سهام چگونه او تقریبا آن را به آتش کشیدند پایین


Kenzie Ziegler Shows Off Her Kitchen Shares How She Almost Burned It Down
Kenzie زیگلر. Broadimage/شاتر

از نزدیک و شخصی با مکنزی زیگلر! این رقص بچه زاج سفید به طرفداران یک نگاه در داخل آشپزخانه در خانه پدر و مادر و بعضی شرم آور خاطرات در مورد نزدیک به سوختن اتاق به زمین.

“من خوردن کره بادام زمینی و ژله [ساندویچ] تمام وقت” 16-year-old گفت Delish در یک ویدیو ارسال شده در دوشنبه, جولای 13. “من فقط شروع به toasting من PB&Js.”

در واقع “چه می شود اگر” خواننده شد toasting یک ساندویچ برای خودش در طول یک Livestream زمانی که بسته بندی برای نان در راه و “روشن در آتش” نادانسته به زیگلر.

“هر کس بود ‘یک آتش سوزی وجود دارد پشت سر شما!’ اما مادر من قرار داده و آن را از, خوشبختانه,” او به اشتراک گذاشته. “این واقعا بد است.”

زمانی که ستاره واقعیت نیست شلاق تا برخی از مواد غذایی برای خودش, او به احتمال زیاد در یکی از ترجیح نقاط. “بخش مورد علاقه من در مورد آشپزخانه من واضح است که من یخچال,” او اضافه شده است. “منظورم این است که که همه مواد غذایی است.”

زیگلر گذاشته سپس برخی از مورد علاقه خود را می خورد. “ما برخی از شگفت انگیز قهوه و شیر و lemonades و مسائل” او توضیح داد. “ما همیشه باید مثل کاسه میوه در اینجا — توت فرنگی و زغال اخته و گیلاس و تمشک.”

Kenzie Ziegler Shows Off Her Kitchen Shares How She Almost Burned It Down
Kenzie زیگلر. YouTube

علاوه بر این, یخچال خانه اختصاص داده شده ترکیه و پنیر کشو و همچنین به عنوان یک درب پر شده با چاشنی و La Croix seltzers.

فریزر است انجام رقصنده دیگر “بخش مورد علاقه” ، “اوه خدای من این خیلی کثیف!” او گفت: با خنده به او باز درب. “سه چیز شما همیشه پیدا کردن در فریزر, بستنی, ویفر و همه از این ناخالص غذایی که مادر من است.”

آشپزخانه نیز دارای دو pantries. یکی پر از غلات, حبوبات و تنقلات در حالی که دیگر محفوظ است و کنسرو کالا پخت کالاهای اساسی و ادویه جات ترشی جات.

پیتسبورگ بومی بعدا اضافه شده با خنده: “یکی از چیزهایی که من را تغییر دهید در مورد آشپزخانه من این است که چگونه کثیف است.”

او سپس توضیح داد: “این کثیف نیست اما فریزر بسیار کثیف است. مثل این که خیلی بد این خیلی شرم آور است. من به شما قول می دهم آن را معمولا این کثیف است.”

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de