Naya Rivera پسر او را تماشا ‘ناپدید’ به آب در دریاچه Piru

دلخراش جزئیات Naya Rivera ناپدید شدن بودند نشان داد در دوشنبه 13 ژوئیه به عنوان مقامات تایید کرد که او مرده در دریاچه Piru.

شهرستان ونتورا کلانتر خطاب به خبرنگاران در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه رسما اعلام Glee آلوم مرده در سن 33. پنج روز زودتر ریورا گزارش شد از دست رفته پس از یک حادثه قایقرانی با او 4 ساله و پسر Josey. در حالی که بحث در مورد جزئیات این بررسی در روز دوشنبه مقامات نشان داد که Josey به عقب نگاه کرد و مادر و تماشا او را “ناپدید” به دریاچه.

“ما از صحبت کردن با پسرش که او و Naya, شنا در دریاچه هم در برخی از نقطه در طول سفر خود” کلانتر گفت: در روز دوشنبه. “در آن زمان که پسر او توضیح داده که کمک به قایق توسط Naya که باعث تقویت او را بر روی عرشه از پشت. او گفته محققان که او به عقب نگاه کرد و دید او ناپدید می شوند در زیر سطح آب است.”

Naya Rivera Son Watched Her Disappear Into the Water at Lake Piru
Naya Rivera و پسر Josey روروک مخصوص بچه ها / AFF-USA.COM /MEGA

مقامات کشف نیست هر نشانه ای از قتل و یا خودکشی و پزشکی قانونی خواهد بود تکمیل رسمی کالبد شکافی اواخر این هفته. هر چند او مطمئن نیستید چگونه ریورا کردم پسر او را به ایمنی کلانتر اظهار داشت که بازیگر باید با استفاده از آخرین قدرت او به مراقبت از او یک کمی قبل از اینکه جاروب فعلی.

“هستند بسیاری از جریان ها که به نظر می رسد در دریاچه در بعد از ظهر” کلانتر توضیح داد. “او محشور انرژی کافی برای رسیدن پسرش در پشت قایق اما نه به اندازه کافی برای نجات خودش است.”

ساعت قبل از Devious Maids آلوم مرگ تایید شد بخش کلانتر اعلام کرد که یک بدن بازیابی شده از آب. در زمان اعلام ریورا هویت بود هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده است. با این حال این تیم بود و بعد از آن “اعتماد به نفس در بدن ما یافت می شود که از Naya Rivera” بر اساس محل آن پیدا شده بود لباس و دیگر ویژگی های فیزیکی.

به زودی پس از این بازیگر بود گزارش شده, گم, یک سخنگوی اداره پلیس گفت: ما هفتگی است که ریورا را که او با شوهر سابق رایان دورسیداشت خواب در اجاره پل موقت نظامی زدن قایق. کاپیتان اریک Buschow بعد اضافه شده که Josey بود “در سلامت خوب” پس از حادثه.

قبل از جستجو و عملیات نجات برای ریورا تکمیل شد, یک عضو تیم شیرجه مشترک بیشتر بینش را به آنچه ممکن است اتفاق افتاده در این دریاچه است که شناخته شده است به یک “rip زمان” یا “گرداب.”

“اگر شما آشنا نیست با قایق و گرفتن و خاموش کردن قایق شما می توانید خسته فقط بالا رفتن از روی قایق. شما می توانید سقوط در مردم ضربه سر خود چیزهایی مانند این که” رابرت Inglis از ونتورا شهرستان کلانتر دفتر گفت: ما. “وجود دارد برخی از موارد در دریاچه ها که در آن یک فرد است در آب شروع به غرق و سپس شخص دیگری در جهش به تلاش برای نجات فرد دیگر. فرد غرق ذخیره شده است و می شود روی قایق اما دیگر کسی که شروع به پریدن کرد به صرفه جویی در آنها را ندارد آن را به قایق.”

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>