نوزاد آلوده در رحم با COVID-19 در فرانسه

نوزاد پسر به دنیا آمد و در ماه مارس دچار تورم مغز و علائم عصبی مربوط به COVID-19 در بزرگسالان اما پس از بهبود آنها گزارش روز سه شنبه در مجله Nature Communications. Geo.tv/Files

پاریس: پزشکان در فرانسه توصیف کرده اند چه آنها گفت: اولین مورد تایید شده از یک نوزاد آلوده در رحم مادر با COVID-19 ،

نوزاد پسر به دنیا آمد و در ماه مارس دچار تورم مغز و علائم عصبی مربوط به COVID-19 در بزرگسالان اما پس از بهبود آنها گزارش روز سه شنبه در مجله Nature Communications.

پژوهش های پیشین تا به حال با اشاره به احتمال انتقال این ویروس از مادر به جنین است اما این مطالعه ارائه می دهد اولین شواهد گفت: ارشد نویسنده Daniele De Luca, یک دکتر در, آنتوان Beclere بیمارستان در نزدیکی پاریس.

“ما نشان داده است که انتقال از مادر به جنین در سراسر جفت است که ممکن است در طول آخرین هفته بارداری,” او گفت:.

هفته گذشته محققان در ایتالیا گفت که داده ها در 31 زنان باردار بستری شدن COVID-19 “به شدت” که این ویروس می تواند به نوزادان متولد نشده.

یک JAMA مطالعه در ماه مارس گزارش مشابه تعداد حامله COVID-19 بيمار آمد به یک نتیجه مشابه.

اما شواهد باقی مانده ضمنی.

“شما نیاز به تجزیه و تحلیل خون مادر, مایع آمنیوتیک, این نوزاد را به خاک و خون جفت, et cetera,” De Luca گفت: از طریق تلفن.

“گرفتن تمام این نمونه ها در طول یک بیماری همه گیر با شرایط اضطراری در همه جا آسان نبوده است. این است که چرا از آن شده است مشکوک اما هرگز نشان داده است.”

د لوکا و تیم خود را کشیده با هم این اطلاعات به صورت یک زن باردار در دهه بیست سالگی بستری در بیمارستان خود را در اوایل ماه مارس.

چرا که این کودک تحویل داده شد و توسط عمل سزارین, همه پتانسیل منابع و مخازن این ویروس دست نخورده باقی مانده.

غلظت SARS-CoV-2 ویژگی های نام داده شده به این ویروس بود در بالاترین جفت محققان دریافتند.

“از آنجا آن را به تصویب از طریق بند ناف به جنین که در آن توسعه” د لوکا گفت. “است که مسیر انتقال است.”

بد ‘اخبار’

نوزاد شروع به توسعه علائم شدید 24 ساعت پس از تولد از جمله شدید سفتی بدن و آسیب به ماده سفید در مغز و تحریک پذیری.

اما قبل از اینکه پزشکان می تواند حل و فصل در یک دوره درمان علائم شروع به عقب رفتن. در عرض سه هفته, نوزاد تا به حال تقریبا به طور کامل بهبود خود را.

سه ماه بعد مادرش است بدون علائم است.

“خبر بد این است که این اتفاق افتاده و می افتد” د لوکا گفت. “خبر خوب این است که آن نادر است — بسیار نادر در مقایسه با جمعیت جهانی است.”

در میان هزاران نفر از نوزادان متولد شده از مادران با COVID-19 بیش از یک یا دو درصد باید آزمایش مثبت برای این ویروس و حتی کمتر نشان می دهد عوارض جدی گفت: ماریان شوالیه استاد از مادر و کودک سلامت جامعه در دانشگاه آکسفورد بود که درگیر در تحقیق ،

“مهم ترین پیام برای زنان باردار باقی مانده است برای جلوگیری از عفونت از طریق توجه به شستن دست و اجتماعی فاصله اقدامات,” او گفت:. دیگران گفت: مطالعه موردی روشن کردن چگونه به آن را حذف می گذرد از مادر به کودک است.

“این گزارش می افزاید: دانش ممکن است مکانیسم انتقال به نوزاد از طریق جفت” اظهار نظر اندرو Shennan استاد زنان و زایمان در کالج کینگ لندن است.

“اما زنان باقی می ماند می تواند اطمینان که بارداری یک عامل خطر مهم برای آنها و یا نوزادان خود را با COVID-19.”


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de