هری پاتر و شاهزاده دوبله کامل ‘idiot’ توسط پرسنل ارتش او که قبلا پشتیبانی

هری پاتر و شاهزاده دوبله کامل ‘idiot’ توسط پرسنل ارتش او که قبلا پشتیبانی

شاهزاده هری به نظر می رسد در زیر آتش سنگین در دست مقامات انگلیسی. به تازگی سابق رنگ گروهبان ترور Coult آمد و bashed شاهزاده خود را برای اظهارات اخیر در مورد “ناراحت کننده” گذشته مشترک المنافع.

آقای Coult شروع به انتقاد برخی از شاهزاده هری نظرات در مورد “ناراحت کننده” تاریخ مشترک المنافع.

در طول مصاحبه خود با آینه آقای Coult ادعا شاهزاده هری “تبدیل به یک ادم سفیه و احمق کامل. نظرات خود را منزجر کننده هستند و من خوشحال هستم او را ترک کرده انگلستان است. بسیاری از سربازان در ارتش بریتانیا از کشورهای مشترک المنافع بیش از حد.”

“آنها به مبارزه در کنار هری و او باید به یاد داشته باشید که. او را از داشتن یک حفاری در خانواده سلطنتی – خانواده خود را.”

بازنشسته گروهبان با اشاره به اینکه چگونه ریاکارانه شاهزاده اقدام شده است برای طولانی ترین زمان. او اشاره کرد: “او می گوید او می خواهد به سمت چپ به تنهایی به انجام چیزی که خود او اما او به طور مداوم انجام زوم تماس. او نمی توانید آن را هر دو راه به طوری که او را در حال حاضر طبقه بندی شده به عنوان آنچه که من فکر می کنم توجه است سالک.”

“هر بار که او صحبت می کند این روزها او دست می دهد و حمایت از انبوه. هر بار که او صحبت می کند و توهین به ملکه و خانواده سلطنتی و یا رفتن در کشورهای مشترک المنافع که پشتیبانی از تمام سال ها است که به آرامی محو. چرا که او خوب کار می کنند.”

شاهزاده هری ادامه داد: برای حمایت از ارتش به دست آورده او را به مقدار باور نکردنی از احترام در طول دوره زندگی خود را. اما از اظهارات اخیر آقای Coult ادعا کرد: “ما احترام هری برای خدمات خود را برای آنچه که او در گذشته و راه اندازی این رقابت ها برای جانبازان اما همه که در حال بازگشت در حال حاضر.”

“هر بار که او صحبت می کند و توهین به ملکه و خانواده سلطنتی و یا رفتن در کشورهای مشترک المنافع تمام است که پشتیبانی از تمام سال ها است که به آرامی محو. چرا که او خوب کار می کنند.”

برای unversed موضوع آغاز شد و پس از شاهزاده هری ساخته شده یک بیانیه گسترده در مورد کشورهای مشترک المنافع و دعوت کشت نفرت توجه راه خود را.

او ادعا کرد: “زمانی که شما نگاه در سراسر کشورهای مشترک المنافع, هیچ راهی وجود دارد که ما می توانیم به جلو حرکت می کند مگر اینکه ما اذعان گذشته است.”

“بسیاری از مردم انجام داده اند چنین یک کار باور نکردنی از اذعان به گذشته و تلاش برای حق کسانی که اشتباهات, اما من فکر می کنم همه ما اذعان بسیاری وجود دارد و هنوز هم بیشتر به انجام است.”

“این آسان نخواهد بود و در برخی موارد, آن را نمی خواهد اما این باید انجام شود چرا که حدس بزنید چه, همه منافع است.”


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de