سیاتل, شهردار, شورای شهر در تقابل بیش از 50% پلیس برش

1 / 11

پلیس سیاتل اصلاحات

چسب یادداشت نشان داده شده است پس از آنها در سمت چپ درب از پلیس سیاتل ستاد, جمعه, جولای 13, 2020, زیر یک کنفرانس خبری برگزار شده توسط شهردار جنی Durkan. Durkan و رئیس پلیس کارمن بهترین صحبت انتقادی از طرح حمایت چند اعضای شورای شهر است که به دنبال قطع police department بودجه 50 درصد است. (AP Photo/تد S. وارن)

سیاتل (AP) — سیاتل شهردار جنی Durkan روز دوشنبه لعنتی شورای شهر برنامه ریزی برای کاهش police department بودجه 50 درصد و در عوض پیشنهاد انتقال یک لیست از توابع مانند 911 تماس با مرکز و پارکینگ اجرای خارج از سازمان بودجه.

“ما نیاز به سرمایه گذاری در جامعه مبتنی بر راه حل های که آدرس اساسی ریشه مسائل” Durkan گفت: در یک کنفرانس خبری. “جامعه روشن ساخته است آنها می خواهند ما را به تبدیل اداره پلیس سیاتل و به سرمایه گذاری مجدد در برنامه هایی که ارائه این نوع از امنیت جامعه.”

روز دوشنبه اعلام شد پس از هفته ها تظاهرات خیابانی برانگیخته توسط پلیس به قتل جورج فلوید در مینیاپولیس. تماس پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس سیاتل رشد بلندتر پس از معترضان برخورد با اسپری فلفل و فلش بمب در تظاهرات.

دفتر پلیس پاسخگویی دریافت بیش از 17,000 شکایت علیه افسران مربوط به تظاهرات. بیشترین تمرکز بر 17 حوادث است که طیف وسیعی از بیش از حد نیروی flashbang صدمات و تهاجمی جمعیت-دست زدن به تاکتیک.

Councilmember Kshama Sawant گفته بود در توییتر که در ماه های ژوئیه و اوت این شورا رای در پلیس بودجه برای بقیه سال 2020 و آنها برنامه ریزی برای کاهش حدود 50 درصد یا حدود 85 میلیون.

روز دوشنبه Spike گفت: “در پاییز بودجه رای سیاتل شورای شهر رای خواهد داد در بودجه سال آینده است. مردم بودجه خواهد شد و سپس آوردن قانون پال خواستار قطع بودجه دولت همه در سال آینده پلیس در بودجه حداقل نیمی از حدود $200 میلیون دلار رفتن بودجه خود را برای این سال است.”

هفت شورا نه نفر از اعضای پشتیبانی که طرح Durkan گفت: اما آنها موفق به صحبت با رئیس و یا انجام هر گونه تحقیقات کامل برای درک اثرات این نوع از برش شدید. سیاتل رئیس پلیس کارمن بهترین گفت: نیمی از بین بردن این گروه را خطر امنیت عمومی.

“ما بودجه تقریبا به طور کامل پرسنل” بهترین گفت. “من نمی خواهد قربانی افسران رنگ برای امتیاز سیاسی است.”

شهرستان Councilmember و ایمنی صندلی لیزا Herbold گفت: از طریق توییتر روز دوشنبه که شورای همکاری از طریق پلیس بودجه است و در آغاز مراحل توسعه طرح های پیشنهادی. Herbold نیز گفت: بهترین نمی خواهد که به آتش جدیدترین مردم بسیاری از آنها افرادی هستند که از رنگ اخراج سناریو چرا که بهترین می توانید درخواست اجازه انجام آنها را خارج از دستور.

Durkan می خواهد برای کاهش 2021 بودجه حدود 76 میلیون با انتقال تعدادی از غیر افسر توابع بخش. گروه بودجه برای سال جاری بیش از 400 میلیون دلار است. از جمله در سازماندهی مجدد خواهد بود 911 مرکز تلفن, پارکینگ, اجرای دفتر مدیریت اضطراری و دفتر پلیس پاسخگویی.

یک افسر است که همیشه بهترین فرد برای پاسخ به هر تماس Durkan گفت. برخی از شرایط اضطراری به جای آن باید به کار گرفته شده توسط یک مددکار اجتماعی, پرستار, لوازم ایمنی فردی آتشنشان یا مشاور خانواده.

حدود 20 میلیون نفر قطع خواهد شد با گسترش نیرو و کاهش اضافه کاری Durkan گفت.

حرکت 911 تماس با مرکز را کاهش می دهد پلیس با بودجه $34.2 میلیون, او گفت:. انتقال پارکینگ اجرای بخش را ذخیره کنید $13.7 میلیون و حرکت اضطراری مدیریت بخش خواهد قطع $3.3 میلیون نفر است.

Durkan شده است به شدت انتقاد راه او به کار گرفته اعتراضات و پاسخ پلیس. یک کمپین برای سرنگون Durkan امن افزایش در هفته گذشته زمانی که یک قاضی مورد تایید یک درخواست برای یک انتخابات به یاد شهردار.

Durkan بارها گفت که او به دنبال کمک از جامعه در حالی که تصمیم گیری در مورد پلیس اصلاحات اما اعضای جامعه پلیس کمیسیون گفت: آنها نشده اند مشورت. این گروه تشکیل شد به عنوان بخشی از رضایت فرمان توافق با دادگاه فدرال.

“یک عضو هیات از دفتر شهردار ایمیل ما در 9:22 صبح به ما گفتن که شهردار خواهد بود خود را اعلام طرح” سخنگوی کمیسیون جسی فرانتس روز دوشنبه گفت:.

دیگران حمایت کرده اند تغییر بودجه برای کمک به مردم در بحران است.

Councilmember اندرو لوئیس پیشنهاد کرده است که قانون به استفاده از برخی از policing بودجه برای بهداشت روانی و سوء مصرف مواد برنامه. غیر مسلح پرسنل پزشکی و بحران کارگران خواهد پاسخ به بهداشت روان در بحران به جای یک افسر.

“توسط محافظه کار تخمین می زند در هر چهار نفر به ضرب گلوله توسط یک افسر پلیس به یک بیماری روانی” لوئیس گفت: در توییتر. “این باید متوقف شود.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de