سنبله در تیراندازی همچنان بیش از آخر هفته در شیکاگو, نیویورک


سنبله در تیراندازی در طول ماه و نیم گذشته ادامه داد: با 64 قربانیان تیراندازی در شیکاگو و 28 در شهر نیویورک بیش از آخر هفته.

در حالی که به طور کلی جرم و جنایت در هر دو شهرستانها شده است وجود دارد یک چشم انداز مثبت در خشونت مسلحانه در ماه های ژوئن و جولای نسبت به مدت مشابه در سال 2019. که چشم انداز مثبت می آید در میان تظاهرات گسترده در برابر پلیس افروخت از مرگ جورج فلوید یک آفریقایی آمریکایی کشته شده در طول بازداشت خود توسط ماموران در مینیاپولیس.

از قربانیان تیراندازی در شیکاگو در این آخر هفته, 13 کشته شدند از جمله دو کودک. همان آخر هفته در سال 2019 را دیدم 41 قربانیان تیراندازی با نه مرده. پلیس شیکاگو سرپرست دیوید براون اعلام کرده است که ایجاد “همراه گشت” واحد برای افزایش حضور پلیس در محله های مختلف در تلاش برای سرکوب خشونت.

شهردار لری Lightfoot هفته گذشته گفت که سربازان ارتش در تفنگ خشونت را می توان حداقل در بخشی از اثرات این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“اکوسیستم از امنیت عمومی که نیست فقط اجرای قانون است اما محلی مبتنی بر جامعه آنها بیش از حد واقعا ضربه سخت شده توسط COVID و در حال حاضر فقط از نوع آینده را آنلاین و گرفتن جای پا خود را” Lightfoot گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

در ضمن شهر نیویورک ثبت 28 تیر اندازی قربانیان بیش از آخر هفته با 15 از کسانی که به ضرب گلوله در عرض 15 ساعت دوره با توجه به New York Post. قربانیان شامل یک ساله که کشته شد پس از تیراندازی فوران در نزدیکی یک کباب در بروکلین.

بسیاری از سنبله در تیراندازی در ماه ژوئن رخ داده در 10 خاص حوزه NYPD رئیس جرم و کنترل استراتژی های مایکل LiPetri گفت: در هفته گذشته اضافه کرد “کسانی که در جوامع در حال تاخت و تاز کردن درصد کمی از اعضای باند که بدون توجه به زندگی خود را و کاملا صفر توجه برای جامعه است.”

NYPD همچنین برخورد با چند طرفدار و ضد پلیس تظاهرات بیش از آخر هفته که برخی از آنها فرود را لغو کردند بین دو جناح.

بیشتر از ملی نقد و بررسی

  • حق وتو-اثبات اکثریت مینیاپولیس شورای شهر نشانه تعهد برای از بین بردن پلیس
  • د Blasio به انتقال برخی از NYPD بودجه به برنامه های جوانان و خدمات اجتماعی
  • نیویورک بانوی اول: پلیس-شهرستان رایگان خواهد بود “نیروانا” اما هدف قابل دسترسی است

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>