Tamera Mowry می گوید او را ترک ‘واقعی’ پس از 7 سال

آماده برای یکی دیگر از ماجراجویی! Tamera Mowry نشان داد او را در راه رفتن به دور از واقعی پس از هفت سال نشان می دهد.

“من تا به حال هیچ وجه قصد بحث در این مورد امروز به ویژه در نور از خبر دوست عزیز من نیا [ریورا] اما در حال حاضر برخی از گزارش ها می آیند و من می خواهم به جای شما آن را بشنود از من برای اولین بار” Mowry, 42, نوشت طریق Instagram در دوشنبه 13 ژوئیه اشاره به مرگ Glee بازیگر که قبلا مورخ Mowry برادر Tahj Mowry.

این خواهر آلوم باز کرد تا در مورد او تصمیم به ترک روز بحث نشان می دهد که او شده است در پس 2013 در بیانیه ای به طرفداران خود را.

“هفت سال خانه من و گرما بوده و در واقعی. دوستی است که من ساخته شده وجود خواهد یک عمر گذشته و مردم است که من تا به حال برکت برای مصاحبه با من تغییر کرده برای بهتر زندگی,” او نوشت. “من بسیار افتخار از آنچه همه خانم ها و من انجام داده اند, وجود دارد, از جمله دو به خوبی سزاوار NAACP Image Awards و امی در طول روز.”

این یک معجزه کریسمس بازیگر توضیح داد که “همه چیزهای خوب باید به پایان رسیده است” به همین دلیل است که او نمی خواهد رفتن به جلو به عنوان یکی از مجموعه ” میزبان فصل آینده است. “آن را با تلخ و شیرین لبخند که من اعلام می کنم که من در حال حرکت از واقعی” او ادامه داد.

Tamera خطاب به او cohosts — لونی عشق, common, Adrienne Bailon و آماندا Seales — به طور مستقیم به عنوان به خوبی.

“به من همکار میزبان من شما را دوست دارم من از دست شما و من همیشه وجود دارد برای شما. با تشکر از شما برای آموزش من, حمایت از من و تمام من” بیانیه بخوانید. “خواهران برای همیشه لطفا برای. من ریشه برای شما.”

یک منبع تایید به ما هفتگی است که Tamera ترک به صرف زمان با خانواده اش.

این بازیگر — که سهام دو فرزند عدن 7 و Ariah, 5, با, شوهر آدم Housley — اضافه شده است که او به دنبال به جلو به صرف زمان بیشتری را با خانواده و شگفت انگیز به دنبال فرصت های جدید و شروع فصل جدیدی از زندگی من است.”

Tamera اعلام می آید یک ماه پس از cohost Seales, 38, اعلام کرد که او نمی تواند آینده را به عنوان یک میزبان شش ماه پس از پیوستن به بازیگران.

“قرارداد من تا واقعیو من آن را تمدید” Seales گفت: از طریق یک Instagram Live در ماه ژوئن. “آن را احساس نمی کند خوب به روح من را در یک محل که در آن من می توانم صحبت می کنند به مردم راه آنها نیاز به صحبت به و که در آن مردم که در حال صحبت کردن به من در نومید راه ها به کار گرفته نشده.”

او ادامه داد: “من نه در یک فضای که در آن به عنوان یک پر سیاه, زن من می توانم صدای من و همکاران من نیز صدای خود را و که در آن مردم در بالا هستند و نه احترام به ضرورت سیاه, صدای, به, بالا, بیش از حد.”

گوش دادن به پخش با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>