تام و ملجأ می گوید او شده است Axed به عنوان میزبان از “رقص با ستاره ها’

تعویض آن است. تام و ملجأ نشان داد او خواسته بود برای فصل 29 از رقص با ستاره ها.

“فقط مطلع @DancingABC خواهد بود در ادامه بدون من” برگرون 65, طریق توییتر اعلام کرد در پنج شنبه, جولای 13. “این باور نکردنی 15 سال اجرا و غیر منتظره ترین هدیه ای از زندگی حرفه ای من.”

ماساچوست بومی میزبانی مسابقه رقص سری 28 فصل ابتدا در سال 2005 اما ABC نشان می دهد در حال حاضر تصمیم به رفتن راه دیگر.

“من سپاسگزار برای که و برای دوستی مادام العمر ساخته” تلویزیون شخصیت خود ادامه داد. “که گفت: در حال حاضر چه هستم من قرار است انجام دهد با تمام این زرق و برق ماسک?”

ABC و استودیو گفت: ما هفتگی در یک بیانیه مشترک در روز دوشنبه که “تام و ملجأ برای همیشه خواهد بود بخشی از رقص با ستاره ها ،

این بیانیه ادامه داد: “همانطور که ما سوار در یک خلاق جهت او حرکت نشان می دهد با ما از صمیم تشکر و قدردانی برای علامت تجاری خود را از شوخ طبعی و جذابیت کمک کرد که این نشان می دهد یک موفقیت است. [او cohost] ایرلند [اندروز] را نیز نمی توان بازگشت و ما قدردانی از همه که او را به سالن رقص. طرفداران شده اند ریشه برای او و پس از او در اصل رقابت به عنوان یک شرکت کننده در سال 2010 و امضای او حس شوخ طبعی تبدیل به یک مشخصه نشان می دهد.”

Tom Bergeron Says He’s Been Axed as Host of ‘Dancing With the Stars’
تام و ملجأ و ارین اندروز در فصل آخر از “رقص با ستاره ها” در لس آنجلس در ماه نوامبر 22, 2016. Mediapunch/شاتر

اندروز بود که برگرون را cohost در نشان می دهد پس از سال 2010 هنوز به صورت عمومی اظهار نظر در shakeup.

در طول زمان او را به عنوان میزبان نشان می دهد برگرون نامزد 11 جایزه امی و برنده یکی از برجسته میزبان برای یک واقعیت یا واقعیت-برنامه مسابقه در سال 2012.

این امریکا Funniest Home Videos میزبان ساخته شده و نور از وضعیت — بدون رفتن به جزئیات در مورد اینکه چرا او اجازه رفتن را از طریق توییتر.

پس از کمدین سفت رنگین کمان توییتی “من شما را به حق بر” در پاسخ به برگرون در اطلاعیه ای ستاره پاسخ داد. “در سمت به علاوه در حال حاضر من رایگان برای ما به لحاظ اجتماعی فاصله ناهار!” او به شوخی.

بسیاری از طرفداران نشان داد دیرین میزبان عشق از طریق رسانه های اجتماعی اشاره کرد و چگونه آنها ناراحت هستند و با تغییر در آمار نشان می دهد صف.

“تام ما هواداران عاشق داشتن شما به عنوان میزبان ما برای رقص با ستاره ها” یک کاربر توئیتر خود نوشت. “این خیلی ناراحت کننده است, اما آن را از دست دادن آنها. ما شما عشق ورزیدن همیشه! با تشکر از شما.”

یکی دیگر از توییتر فن توضیح داد که برگرون بود “تنها دلیل” آنها را نگه داشته و به تماشای چند فصل گذشته است. “در حال حاضر بسیاری از مردم نمی توان به تماشای” این فرد نوشت.

“آیا این یک شوخی است ؟” سوم شخص نوشته از طریق توییتر. “اگر شما جدی در, من می خواهم بگویم DWTS را بلافاصله از دست دادن بخش زیادی از مخاطبان خود است.”

یکی از طرفداران خواسته برگرون اگر حذف به عنوان میزبان نشان می دهد اجازه می دهد او را به “سرانجام” تبدیل به یک شرکت کننده اما ستاره خاموش کردن هر گونه امید که نوشته “ام…نه.”

رقص با ستاره ها یکی از بسیاری از مجموعه های تلویزیونی است که تعطیل میان coronavirus بیماری همه گیر. آن دارد, اما تمدید برای یک 29th, فصل, اگر چه برتر تاریخ است هنوز اعلام نشده است.

گوش دادن به پخش با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>