مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: رئیس جمهور بایدن را “بدون رتبه بندی’

رئیس جمهور تهمت که توقف رهبری در مواجهه با این بیماری همه گیر کوروناویروس آمریکایی ها به طور فزاینده سوال افتخار دوشنبه در مورد یک موفقیت بی چون و چرای: توانایی به فرمان توجه رسانه ها.

رئیس جمهور اشتراک ویدیو, نوشته شده توسط خود رسانه های اجتماعی, مدیر سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در طول سال های اخیر کمپین رویداد. به شدت ویرایش فیلم نشان داد بایدن پرسیدن که آیا یک ناشناس سر و صدا باران بود و گفتن کمپین کارکنان اجازه می دهد تا طرفداران را پوشش داخل.

“این است آنچه شما می خواهید برای خود رئیس جمهور???” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “بدون اعتبار رسانه را همراه با ما بزرگ ایالات متحده آمریکا!”

مغلوب ساختن پیشی جستن سابق میزبان NBC سری واقعیت “مشهور شاگرد” وسواس با رتبه های تلویزیون. به عنوان یک نامزد در سال 2016 او اغلب تبلیغ را افزایش می دهد دیده می شود در رتبه بندی برای بحث. به عنوان رئیس جمهور او را اغلب گفته است که کابل های شبکه های خبری و همچنین نیویورک تایمز و واشنگتن پست خواهد بود از کسب و کار بدون او.

و او اغلب به نقل از رأی نشان می دهد که میزبان از جمله سی ان ان Chris Cuomo و جو اسکاربورو MSNBC در حال انتقادی از او.

در ماه مارس به عنوان coronavirus بود شروع به گسترش در سراسر کشور او bragged در توییتر که بینندگان به صورت روزانه تلویزیونی coronavirus نیروی کار جلسات بود که در تاریخ همتراز با فصل آخر “کارشناسی” و در حال افزایش است.

اما در اواخر مارس به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن پر پیچ و اجرای برنامه در آن جلسات بودند panned رئیس جمهور تغییر دوره.

“آنچه را که هدف از داشتن کاخ سفید, اخبار کنفرانس ها زمانی که Lamestream رسانه ها می پرسد چیزی جز خصمانه سوالات و سپس حاضر به گزارش حقیقت یا حقایق دقت” او هنوز توییتی. “آنها ثبت و رتبه بندی و مردم آمریکا چیزی جز خبر جعلی. ارزش زمان و تلاش!”

و در یک صدای جیر جیر در اوایل این ماه تهمت ادعا کرد که جنجال بر سر یک طناب دار موجود در راننده نسکار بابا والاس گاراژ و این تصمیم توسط نسکار به ممنوعیت مؤتلفه پرچم “باعث شده است که پایین ترین رتبه بندی تا کنون!”

در واقع هر چند اعتبار برای نسکار پس از آن تصمیم به ممنوعیت پرچم هستند.

___

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز در تلاش برای بیان دستور کار خود برای دور دوم

  • به عنوان coronavirus موج رادیو فردا شیفت پیام خود را در ماسک

  • مغلوب ساختن پیشی جستن افتخار از سقوط COVID-19 مرگ را به عنوان نشانه ای از موفقیت است. در حال حاضر آنها در حال افزایش است.

  • بازگشایی مدارس: آیا مزایای بیشتر از خطرات ؟

  • مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره می گوید coronavirus است و به نوعی فقط ناپدید می شوند’

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de