بعدی برای پلیس defunding طرفداران: پیروزی در انتخابات محلی

آتلانتا (AP) — در میان آمریکایی ها ملی حساب و نژاد پرستی یک ائتلاف مترقی گروه تشکیل یک عمل سیاسی کمیته به نامزدهای محلی که می خواهید به تغییر مسیر پول به دور از سنتی ادارات پلیس به دیگر خدمات اجتماعی.

یک حاصل از “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” جنبش WFP عدالت صندوق به رهبری خانواده های کارگر و جنبش برای زندگی’ عدالت انتخابات پروژه. PAC ثبت شده است با مدارک فدرال کمیسیون انتخابات و برنامه بلافاصله شروع به پذیرش سهم و بررسی صلاحیت نامزدها برای حمایت از.

سازمان توصیف تلاش برای آسوشیتد پرس روز دوشنبه به عنوان یک شمارنده به قدرت سیاسی از پلیس اتحادیه های کارگری و راه را برای ادامه آموزش به رای دهندگان در مورد آنچه که “پال خواستار قطع بودجه دولت” به معنی فشار. در نتیجه, آنها گفت, خواهد بود یک تغییر در دولت های محلی بودجه های عمومی و سیستم های ایمنی در سراسر کشور است.

“ما abided دورانی که” قانون و نظم “بود و این مهر تایید که در آن اجرای قانون تاییدیه به نوعی نشانگر مشروعیت” گفت: Maurice Mitchell, مدیر اجرایی, از خانواده های شاغل که پشت دموکراتیک سوسیالیست و مترقی نامزدها در تمام سطوح دولت.

“بنابراین ما در حال ایجاد یک متعادل است که می تواند ایجاد فضا برای مقامات منتخب برای انجام کار که خواستار از خیابان” میچل در ادامه افزود که هدف این است که “divestment از چیزهایی که کار نمی کند و سرمایه گذاری در چیزهایی که مشغول به کار هستند.”

PAC راه اندازی می آمد همان روز که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ملاقات در کاخ سفید با مأموران اجرای قانون و افرادی که تا به حال مثبت تعامل با آنها. این بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای زمین خود را به عنوان یک قانون نظم و سیاستمدار در حالی که هشدار “چپ رادیکال” فشار به سمت بی قانونی است.

اما تایید سازمان نقطه به رای گیری عمومی پس از جورج فلوید یک دست به دستبند, سیاه, درگذشت مارس 25 زیر زانو سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس است.

در ماه ژوئن یک نظرسنجی که توسط AP و NORC مرکز عمومی امور تحقیقاتی در بر داشت یک تغییر چشمگیر در کشور نظرات خود را در مورد پلیس و نژاد بطور قابل توجهی بیشتر آمریکایی ها از پنج سال پیش باور است که خشونت پلیس یک مشکل جدی است که اغلب آن نامساوی اهداف آمریکایی های سیاه و سفید و سپس می رود undisciplined. قابل توجه میان کسانی که روشن اکثریت بود و قابل لمس تغییر در میان سفید آمریکایی است.

جسیکا برد که منجر انتخاباتی عدالت پروژه و نشسته جدید PAC مدیره گفت که تغییر درب باز می شود به تغییر سیاست. در عین حال برد و دیگر سازمان گفت: آنها آگاه مملو سیاست اطراف آن را به “پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس است.”

در کاخ سفید مغلوب ساختن پیشی جستن خود را ادامه داد broadsides در برابر جنبش به مبارزات انتخاباتی خود سعی کراوات آنها را به دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن.

“بی پروا سیاستمداران هتاکان ما اجرای قانون و قهرمانان به عنوان دشمن” نسبت ناروا گفت. “آنها در تماس با آنها دشمن است. در واقع آنها بروید و می گویند آنها دشمن و حتی آنها را یک ارتش مهاجم است.”

بایدن در واقع مخالف “پال خواستار قطع بودجه دولت” ایده و می خواهد به پلیس تغییر شیوه های موجود در بخش, در حالی که افزایش مالیات دهندگان برای حمایت از دیگر خدمات اجتماعی. دیگر استقرار دموکرات ها به دنبال کت و شلوار. حتی ترقی خواهان متفاوت دقیقا در چه محلی حوزه های قضایی باید انجام دهید.

PAC سازمان گفت: آنها لزوما به دنبال داوطلبانی که تعهد مطلق حذف نیروهای پلیس.

“شده اند وجود دارد افرادی که تلاش کرده اند برای ایجاد یک نی مرد استدلال نشان می دهد که این جنبش به نحوی در مورد لغو پلیس در مجموع فردا” میچل گفت. “این جنبش است که در مورد ایمنی عمومی.”

برد روشن ساخته است که او می خواهد آمریکایی ها را به درک محلی پلیس ریشه در اجرای فراری برده قوانین قبل از برده داری لغو شد و Jim Crow تفکیک قوانین است که به دنبال لغو. پس از آن نیست “رادیکال” او استدلال کرد برای حمایت از روش های مانند کسانی که ساخته شده در Camden, New Jersey است که منحل شده و بازسازی آن نیروی پلیس یا مداوم تجدید ساختار بحث در مینیاپولیس یا لس آنجلس است.

ایده او گفته است که “امنیت عمومی” رویکرد است که صرف بیشتر در آموزش و پرورش توسعه محله ها و پارک ها و تفریح و سرگرمی و هدایت وظایف در حال حاضر به کار گرفته شده توسط پلیس به سازمان های دیگر.

مسلح افسران نیست ایده آل پاسخ دهندگان “اگر یک فرد است unhoused یا یک فرد در سلامت روان پریشانی و یا اگر کودکان بیش از حد با صدای بلند” برد گفت. “ما می توانیم یک سیستم که در آن کسی که می رسد نمی کند باید یک تفنگ ندارد باتوم و نمی رسند با حق به قاضی و هیئت منصفه و جلاد در آن لحظه.”

میچل برد و گفت: PAC گسترش می تواند به هدف های قانونی مسابقه پس از قانونگذاران ایالتی نوشتن خیلی از جنایی کد. اما شهرداران اجرایی کنترل از ادارات پلیس و شوراهای شهر’ کنترل پلیس بودجه آنها گفت: نقطه شروع است.

در واشنگتن, دی سی, شورای شهر نامزد Janeese لوئیس جورج حمایت از خانواده های شاغل حزب به تازگی سرنگون یک دموکرات در “defunding” پلت فرم است و در خط به ادعای صندلی در ماه نوامبر. او در مواجهه استقرار تبلیغات یورش که او گفت: تحریف و موقعیت خود را نشان می دهد که او می خواست برای لغو پلیس در دسترس نباشد. که نه مورد او گفت:.

“من که از این نظر است که ما می خواهیم برای کاهش جرم و جنایت در شهر ما — و پاسخ نیست به ادامه دادن پول به اداره پلیس اما به صندوق برنامه هایی که کار می کنند,” او گفت:.

جورج گفت که او به سادگی دعوت از یک مکالمه جدی است که می رود فراتر از شعار. “این یک تدریجی چیز,” او گفت: “مردم برای خرید به ایده های نوآورانه.”

___

آسوشیتد پرس نویسنده عامر مانند کمک به این گزارش از واشنگتن است.

___

گرفتن تا در سال 2020 انتخابات با AP کارشناسان ما هفتگی سیاست پادکست “زمین بازی است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>