US Air Force F-16 جنگنده جت تصادفات در نیومکزیکو پایه مارک سرویس پنجم جنگنده جت, سقوط پس ممکن است

یک F-16 در طول یک رویکرد در ماموریت در Holloman پایگاه نیروی هوایی نیومکزیکو, Apr. 21, 2019

عکس نیروی هوایی ایالات متحده توسط فن آوری. Sgt. John Raven

  • US Air Force F-16C ادم خائن و بدنهاد سقوط هنگام فرود در Holloman پایگاه نیروی هوایی در مکزیک روز دوشنبه نیروی هوایی در بیانیه ای گفت.
  • خلبان قادر بود با خیال راحت به بیرون است و برای درمان جراحات جزئی.
  • سقوط پنجم نیروی هوایی جت جنگنده از اواسط ماه مارس. دو تا از قبلی تصادفات شاهد ضرر و زیان از خلبانان نیروی هوایی.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

US Air Force F-16C ادم خائن و بدنهاد جت جنگنده سقوط کرد در حالی که فرود در Holloman پایگاه نیروی هوایی در نیومکزیکو دوشنبه, مارک سرویس پنجم جنگنده جت سقوط از آنجا که ممکن است.

این پایگاه گزارش داد که خلبان با موفقیت خارج شده که این هواپیما در 6 p. m. به وقت محلی. خلبان تک سرنشینه هواپیما اختصاص داده شده به 49 بال است که برای درمان جراحات جزئی.

تحقیقات در حال انجام برای تعیین علت این حادثه بود.

دو ماه گذشته شده اند و خشن برای نیروی هوایی است که شاهد از دست دادن دو خلبان و پنج هواپیما.

در 15 مه یک نسل پنجم F-22 رپتور هواپیما در پایگاه نیروی هوایی Eglin در فلوریدا. چند روز بعد یک F-35A Lightning II حمله مشترک جنگنده دیگر نسل پنجم هواپیمای سقوط کرد و در همان پایه. هر دو تصادفات رخ داد که در طول آموزش پرواز بودند غیر کشنده به عنوان خلبانان قادر به بیرون راندن.

در اواسط ماه ژوئن ما خلبان نیروی هوایی 1st سرهنگ کنت “کیج” آلن کشته شد که F-15C Eagle از راف لکنهیته سقوط به دریا در سواحل بریتانیا در طی یک تمرین آموزشی.

سپس در آخرین روز از ماه دیگر, US Air Force pilot, 1st سرهنگ دیوید Schmitz کشته شد که F-16 Fighting Falcon سقوط شاو در پایگاه نیروی هوایی در ایالت کارولینای جنوبی در طول یک روال ماموریت آموزشی.

علاوه بر پنج جت جنگنده, سقوط, نیروی هوایی نیز دیده می شود یک F-35A را فرود دنده به طور غیر منتظره سقوط در پایگاه نیروی هوایی هیل در ایالت یوتا و C-130H Hercules محموله هواپیما اسلاید کردن باند در اردوگاه تاجی در عراق است.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de