که برای تلفن های موبایل به عنوان زنگ coronavirus موارد افزایش یک میلیون دلار در پنج روز

توسط گیل عیسی

(رویترز) – تعداد coronavirus عفونت در سراسر جهان آمار 13 میلیون در روز دوشنبه با توجه به همشهری چوب خط بالا رفتن از یک میلیون فقط در پنج روز.

این بیماری همه گیر در حال حاضر به کشته شدن بیش از نیم میلیون نفر در شش و نیم سال و سازمان بهداشت جهانی (WHO) رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: وجود خواهد داشت بدون بازگشت به “عادی” برای آینده قابل پیش بینی به خصوص اگر اقدامات پیشگیرانه نادیده گرفته شدند.

“به من اجازه دهید بلانت بیش از حد بسیاری از کشورها به رهبری در جهت اشتباه ویروس باقی می ماند دشمن عمومی شماره یک” او گفته مجازی جلسه از که دفتر مرکزی آن در ژنو است.

“اگر اصول نیست پس تنها راه این بیماری همه گیر در حال رفتن به آن را در حال رفتن به بدتر و بدتر و بدتر. اما آن را ندارد به این راه است.”

رویترز’ جهانی شمارش است که در دولت, گزارش نشان می دهد که این بیماری در حال شتاب گرفتن سریع ترین در امریکا لاتین.

آمریکا حساب برای بیش از نیمی از جهان را عفونت و نیمی از مرگ و میر.

نقاط جهان به خصوص ایالات متحده با بیش از 3.3 میلیون مورد تأیید هنوز هم شاهد افزایش موج اول COVID-19 عفونت در حالی که دیگران “صاف منحنی” و سهولت مستندات.

برخی از مکان هایی مانند استرالیا شهر ملبورن و لستر در انگلستان در حال اجرای دور دوم از خاموش شدن ناگهانی. چینی-حکومت هنگ کنگ البته با یک کم 1,522 موارد است که به سفت اجتماعی فاصله اقدامات دوباره در حال رشد در میان نگرانی ها در مورد موج سوم.

ایالات متحده گزارش روزانه جهانی رکورد 69,070 عفونت های جدید در جولای 10. در برزیل 1.86 میلیون نفر تست مثبت از جمله رئیس جمهور Jair Bolsonaro و بیش از 72,000 نفر کشته شده اند.

سیاسی “فوتبال”

ایالت فلوریدا گزارش ثبت افزایش بیش از 15 ، 000 مورد جدید در 24 ساعت روز یکشنبه بیش از کره جنوبی در مجموع از آنجا که این بیماری برای اولین بار شناسایی شده در پایان سال گذشته است. آن را اندکی دیگر 12,624 موارد جدید در روز دوشنبه.

Coronavirus عفونت در حال افزایش در حدود 40 ایالات متحده با توجه به رویترز مقايسه دو هفته گذشته و قبل از دو هفته.

در عین حال رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مقامات کاخ سفید بارها و بارها گفت که این بیماری تحت کنترل است و این مدارس باید بازگشایی در پاییز.

“رئیس جمهور و دولت او در حال خراب با سلامت فرزندان ما” مجلس نانسی پلوسی گفت: در سی ان ان “وضعیت اتحادیه” برنامه.

“همه ما می خواهیم فرزندان ما برای رفتن به مدرسه, والدین و کودکان انجام دهد. اما آنها باید بازگشت با خیال راحت.”

که در شرایط اضطراری به سر مایک رایان کشور خواست به نوبه خود در مدارس به “سیاسی دیگر فوتبال” گفت: آنها با خیال راحت می تواند بازگشایی هنگامی که ویروس شده بود سرکوب شده است.

رهبر منطقه کاتالونیا خواست ساکنان یک منطقه از 160 ، 000 نفر که در آن موارد باید رسید به ماندن در خانه با وجود یک قاضی حکم پرتاب کردن اجباری مستند.

اسپانیا است و یکی از کشورهای اروپایی بدترین آمار coronavirus برداشته سلول در سراسر کشور در ماه گذشته زمانی که این بیماری همه گیر به نظر می رسید به آمده و تحت کنترل است.

پس از اولین موارد گزارش شده در چین حدود سال جدید, آن را در زمان سه ماه برای رسیدن به یک میلیون نفر. اما آن را گرفته است فقط پنج روز برای صعود به 13 میلیون نفر از 12 میلیون.

هند کشور با سوم بیشترین تعداد عفونت شده است رقیب با متوسط 23,000 عفونت های جدید در هر روز پس از آغاز ماه ژوئیه.

در کشورهای با محدود تست ظرفیت مورد اعداد منعکس نسبت کوچکتر از کل عفونت. کارشناسان می گویند آمار رسمی احتمالا زیر نشان دهنده هر دو عفونت و مرگ و میر.

(برای رادیو فردا تعاملی گرافیک باز کردن این لینک در مرورگر خارجی: tmsnrt.rs/2Zedzk8)

(گزارش گیل عیسی استفانی Nebehay مایکل سپر و Silke Koltrowitz نوشته شده توسط نیک Macfie و کوین Liffey; ویرایش توسط آنگوس MacSwan و پیتر Graff)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>