Daniel Lee Lewis: ما در اجرا برای اولین بار فدرال زندانی در 17 سال

Daniel Lee Lewis

ما قاتل Daniel Lee Lewis قرار داده شده است برای مرگ, ساعت پس از دادگاه عالی اجازه اولین اعدام زندانیان فدرال در 17 سال.

چندین اعدام در ابتدا با تاخیر زمانی که یک قاضی روز دوشنبه حکم داد که هنوز هم حل نشده چالش های قانونی.

محکوم زندانیان استدلال کرده بود که تزریق کشنده را تشکیل می دهند “بی رحمانه و غیر معمول مجازات”.

اما دیوان عالی کشور رای دادند 5-4 که “اعدام ممکن است در ادامه به عنوان برنامه ریزی شده”.

  • چگونه ما مجازات اعدام را پایتخت خود را تغییر ذهن
  • دولت آمریکا مجازات اعدام حرکت تساوی انتقاد شدید
  • آمریکایی ها داوطلبانه برای تماشای اعدام

در سال گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: این امر رزومه فدرال حکم اعدام است.

لی اعدام با تزریق مواد کشنده در ترر هوت ایندیانا اوایل روز سه شنبه.

برخی از بستگان قربانیان خود را مجبور به مخالفت با اعدام و به دنبال آن تاخیر با این استدلال که حضور در آن می تواند آنها را در معرض coronavirus.

Earlene پترسون 81 که دختر و نوه و پسر در قانون کشته شدند توسط لی گفت که او می خواست 47 ساله بود و با توجه به زندگی در زندان همان جمله را به عنوان همدست خود را.

بود که دنیل لوئیس لی ؟

لی به جرم شکنجه و کشتن یک خانواده سه در آرکانزاس در سال 1996 آزادسازی بدن خود را در یک دریاچه است.

به تعویق افتاد و از ماه دسامبر اعدام او شده بود موکول به صورت 16:00 (20:00 به وقت تهران) در 13 ژوئیه اما مسدود شده بود توسط حاکم از ناحیه قاضی تانیا Chutkan.

“دادگاه… در می یابد که احتمال آسیب که شاکیان خواهد رنج می برند اگر دادگاه اعطا نمی تاکیدی امداد مراتب اهمیت بیشتری نسبت به هر گونه آسیب بالقوه به متهمان” قاضی گفت.

او حاکم شد و در نتیجه رد توسط دیوان عالی کشور است که گفت: “شاکیان در این مورد ساخته شده است نشان نیاز به توجیه آخرین لحظه مداخله توسط یک دادگاه فدرال.”

فدرال و ایالتی اعدام – چه تفاوت است?

در زیر ما سیستم عدالت, جنایت تلاش می شود یا در دادگاه های فدرال – در سطح ملی – و یا در دادگاه های ایالتی در سطح منطقه.

جرایم خاص مانند جعل ارز و یا ایمیل و سرقت به طور خودکار سعی در سطح فدرال به عنوان موارد که در آن ما یک حزب و یا کسانی که شامل قانون اساسی نقض شده است. دیگران تلاش می شود در دادگاه های فدرال بر اساس شدت از جنایات.

مجازات اعدام قانونى بود در دولت فدرال و سطح 1972 تصمیم دیوان عالی کشور که لغو همه موجود مجازات اعدام در اساسنامه.

یک سال 1976 تصمیم دیوان عالی کشور مجاز متحده برای بازگرداندن مجازات اعدام و در سال 1988 دولت با تصویب قانون ساخته شده است که آن را دوباره در دسترس در سطح فدرال.

با توجه به اطلاعات جمع آوری شده توسط اام مرکز اطلاعات 78 نفر محکوم به اعدام در فدرال موارد بین سالهای 1988 و 2018 اما فقط سه نفر اعدام شدند. وجود 62 زندانیان در حال حاضر در فدرال محکوم به اعدام.

آینده اعدام

زندانی قبلی اجرا شده توسط فدرال اعدام شد لوئیس جونز جونیور 53 سال از جنگ خلیج فارس کهنه که به قتل 19 ساله سرباز Tracie شادی مک براید.

سه فدرال اعدام های برنامه ریزی شده در آینده نزدیک. هر سه زندانی هستند مانند لی قاتلان کودک:

  • Wesley Persian Purkey بود که محکوم به اعدام در میسوری در سال 2003 برای تجاوز و قتل 16 ساله دختر که بدن او تجزیه سوخته و ریخته سپتیک تالاب است که با توجه به اعدام در روز چهارشنبه
  • داستین لی Honken محکوم در آیووا در سال 2004 برای عکسبرداری مرده پنج نفر از جمله دو دختران در سن شش و 10 است که با توجه به اعدام در روز جمعه
  • کیت Dwayne نلسون محکوم به اعدام در میسوری در سال 2001 برای تجاوز و قتل از 10 سال پشت یک کلیسا قرار است اعدام شود در ماه آینده

اجرای لی – و چهار نفر دیگر بودند که به تاخیر افتاد – همه با استفاده از تزریق حاوی داروی پنتوباربیتال.

زندانیان استدلال کرده اند که مواد مخدر نقض حق قانونی خود را به “بی رحمانه و غیر معمول مجازات تحمیل” به دلیل آن است که گفته اضافی ناشی از مشکلات پزشکی در قبلی استفاده می کند.

یک وکیل برای یکی از چهار فدرال مرگ-ردیف زندانیان گفت: در بیانیه ای گفت: “دولت تلاش کرده است به گاوآهن به جلو با این اعدامها با وجود بسیاری از سوالات پاسخ داده نشده در مورد قانونی بودن آن جدید اجرای پروتکل.”

به همین دلیل تغییر در قوانین اعدام?

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: این امر رزومه فدرال اعدام پس از یک وقفه طولانی در سال گذشته است.

در یک بیانیه در آن زمان دادستان کل ویلیام Barr گفت: “در دولت از هر دو طرف وزارت دادگستری در پی اعدام در برابر بدترین جنایتکاران.

“وزارت دادگستری فلسطين حکومت قانون – و ما آن را مدیون به قربانیان و خانواده های آنها برای حمل به جلو از جمله اعمال شده توسط سیستم قضایی ما.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>