‘دشوار است برای حمله به وانیلی’: trump’s پرتاب همه چیز را در بایدن اما چیزی چسبیده است

1 / 2

‘دشوار است برای حمله به وانیلی’: trump’s پرتاب همه چیز را در بایدن اما چیزی چسبیده است

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزات انتخاباتی خود را صرف ماه استقرار یک سری از حملات به تصویر می کشد جو بایدن به عنوان ضعیف و نالایق و یک ابزار از چپ.

اما به عنوان بایدن افزایش می یابد و در انتخابات آن را تبدیل شدن به طور فزاینده ای روشن است که این حملات نیست چسبیده. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به ماموریت تعریف بایدن به رای دهندگان ثابت کرده است دشوار است.

در روز سه شنبه تهمت ایستاده بود در باغ گل رز و رفت و در یک non-stop تقریبا یک ساعته ضد بایدن بیهوده گویی پاشش انواع broadsides در سابق معاون رئیس جمهور در همه چیز از سیاست چین مهاجرت به پلیس و خیلی بیشتر. در آنچه که ممکن است خود را wildest حمله تهمت ادعا کرد بایدن سیاست مسکن خواهد “لغو حومه.”

جمهوری خواه و دموکرات استراتژیست که در گفتگو با ان بی سی نیوز گفت: در آن سخت شده است سورتمه برای رئیس جمهور در انفجار خود را دموکراتیک رقیب به چند دلیل.

اولین بایدن باقی مانده است پایین کلید در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در حالی که برگ برنده را از دست داده و آن را از نزدیک مورد بررسی روزانه آنها گفت. بایدن نیز مشاهده مطلوب تر از سال 2016 نامزد دموکرات هیلاری کلینتون بود که تحت بررسی در طول مبارزات انتخاباتی.

شاید مهم ترین برگ برنده بود outsider چلنجر آخرین بار در اطراف. در حال حاضر او یک وقت با یک رکورد است.

“در سال 2016 او تا به حال یک پیام بسیار روشن و بسیار روشن عمل موارد گفت:” مت گورمن معاون رئیس جمهور در ایران با شرکت مشاوره هدفمند پیروزی. “او تا به حال یک زمین آسانسور که چرا شما باید به او رای. او که در اقتصاد تا COVID رسید. در حال حاضر آن را سخت تر برای پیدا کردن است که — به خصوص در حال حاضر که تمرکز گیر کرده بر او.

“بایدن به سختی مبارزه تا او را در ساخت بسیاری از اشتباهات” گورمن اضافه شده است. “تهمت بود همچنین با کمک این واقعیت است که هیلاری تا به حال 20 سال از ساخته شده است در منفی.”

در اوایل ماه مه به عنوان تهمت مدیر کمپین براد Parscale توییتی که انتخاب مجدد تیم رها کردن آن “ستاره مرگ” مغلوب ساختن پیشی جستن ازمایش کرده بایدن با 5 امتیاز در RealClearPolitics رای گیری متوسط است. در حال حاضر او مسیرهای بایدن با 9 امتیاز و او پشت در کلید نوسان متحده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین صرف بیشتر به شدت در تلویزیون تبلیغات این ادعا که بایدن خواهد بود یک ابزار از سمت چپ که او ندارد روانی صلاحیت به رئیس جمهور بود و او اشتباه فرد برای مقابله با چین است.

مبارزات انتخاباتی صرف حداقل $6.6 میلیون به زبان انگلیسی و $200,000 در زبان اسپانیایی در یک آگهی تصور یک جهان که در آن پلیس در بودجه کاهش — تبلیغ آن را سپری کرده است به شدت در پس ممکن است با توجه به تبلیغات تجزیه و تحلیل ترافیک. نقطه تضاد به یک پاسخ داده نشده 911 تماس با تصاویری از خشونت در تظاهرات و می گوید مردم نمی تواند امن تحت بایدن با طرفداران که می خواهند به کاهش بودجه پلیس.

رای گیری های اخیر نشان داد که اکثر آمریکایی ها مخالف با مغلوب ساختن پیشی جستن در چه تلاش پال خواستار قطع بودجه دولت ادارات پلیس ميانگين و رد خود را از دست زدن به روابط پس از جورج فلوید مرگ است. بایدن گفت: او را پشتیبانی نمی کند defunding بخش اما او گفت که او در حمایت از ساخت فدرال کمک به سازمان های اجرای قانون مشروط به امید ایجاد مشوق های خاص پلیس اصلاحات.

بعدی بزرگترین تبلیغ صرف برای یک نقطه با این استدلال که بایدن “لیز” روانی “است که به وضوح کاهش یافته است.”

مبارزات انتخاباتی صرف حداقل 4.2 میلیون دلار در زبان انگلیسی و 2.3 میلیون دالر در اسپانیایی آگهی آنجا که ممکن است با توجه به تبلیغات تجزیه و تحلیل نشان می دهد که مبارزات انتخاباتی صرف بیش از 10 میلیون دلار در انواع تبلیغات گفت: بایدن است انتخاب اشتباه برای مقابله با چین است.

در عین حال یک نظرسنجی فاکس نیوز در مارس گزارش داد که بیشتر رای دهندگان اعتماد بایدن در چین از مغلوب ساختن پیشی جستن. و Monmouth University نظرسنجی این ماه نشان داد که بیشتر رای دهندگان احساس بایدن, 78, دارای روانی و استقامت فیزیکی برای رسیدگی به ریاست جمهوری از احساس در مورد تهمت, 74.

این بایدن کمپین به نام بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن حملات صرف طرح بر روی نامزد خود را. در یادداشت اخیر معاون مدیر کمپین کیت Bedingfield گفت: به همان اندازه با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن حملات در فساد توانایی شناختی و چین, در میان موضوعات دیگر.

بایدن کمپین سخنگوی اندرو بیتس گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن “bald-faced نهفته است و از جان گذشته خود را هدف حملات جو بایدن تنها در خدمت به یادآوری است که مردم آمریکا از واقعی سهام این انتخابات و تهمت به بی ثباتی باعث می شود آن را غیر ممکن است برای او به رهبر ما باید در این لحظه است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن خود منعکس بین بایدن پیام در حالی که در مواجهه با سراسر کشور تظاهرات و یک بیماری همه گیر است که بیش از کشته 136,000 مردم در ایالات متحده به تازگی متهم بایدن از بودن در برابر بازگشایی مدارس.

“آن را دشوار است به اهریمن جلوه دادن جو بایدن” گفت: سابق تشکر. کارلوس Palo! R-Fla. “او است که قطعا کوتاه بر نقص اما او در طول زندگی حرفه ای او هرگز به عنوان یک تبه کار و یا یک سایه بود. رئیس جمهور تقریبا نیاز به این نوع از فویل در جهت موفقیت است.”

Palo! گفت: بایدن را “خوش برخورد و آشتی جویانه” طبیعت باعث می شود آن را دشوار برای مغلوب ساختن پیشی جستن به زمین مشت.

“این دشوار است برای حمله به, وانیل,” او گفت:.

در مورد خواسته های خود را موثر ترین خط در برابر بایدن تهمت کمپین سخنگوی کن Farnaso رئيس جمهور گفت: “انجام داده است و بیشتر از سه سال از نامزد بایدن انجام داده است و در نزدیک به پنج دهه در واشنگتن” در مورد مسائل مانند مالیات, تجارت, مهاجرت و اقتصاد است.

“‘وعده, وعده نگه داشته’ نیست فقط یک شعار. آن را جسورانه سابقه موفقیت است که این رئیس جمهور را خواهد ساخت در دوره دوم خود,” او گفت:.

دانلود NBC News نرم افزار برای شکستن اخبار و هشدارها

در راهپیمایی خود را در Tulsa, اوکلاهما ماه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن ناودان بایدن برای داشتن نوشته شده همه از اظهارات منسوب به او کرد و گفت آنها به جای نوشته شده توسط “افراد حرفه ای بزرگ دانش آموزان در زبان انگلیسی روشن.” او همچنین گفت: بایدن را “تسلیم کشور خود را به این انجمن” با استناد به چپ.

استراتژیست جمهوری خواه مت Mackowiak رئیس جمهور پوتوماک استراتژی گروه به نام تولسا تجمع یک “فرصت از دست رفته” را بایدن به کار کرد “meandering شکایت جلسه” که ویژه مغلوب ساختن پیشی جستن توضیح در طول سال های اخیر نزول از یک سطح شیب دار و به همین دلیل نوشیدن یک لیوان آب ناشیانه.

“مغلوب ساختن پیشی جستن به افزایش بایدن منفی درست است؟” Mackowiak پرسید. “اگر صدای شیپور را وارونه و بایدن سمت راست در تصویر بایدن رفتن را به نفع خود. در حال حاضر او می تواند دریافت بایدن به جایی که هیلاری بود ؟ احتمالا نه. بایدن را نه فقط به عنوان نفرت انگیز به عنوان هیلاری بود و آنها نمی باید این موضوع را که آنها تا به حال با هیلاری در ایمیل و بررسی است.”

لیام Donovan, سابق جمهوری خواه دستیار در حال حاضر مشغول به کار به عنوان یک لابی گر گفت که در حالی که بایدن به کاستی های خود را گره خورده سن و gaffes کسانی که “نقص تا حد زیادی به اشتراک گذاشته و یا در غیر این صورت کاهش خود را مغلوب ساختن پیشی جستن.”

داناون اضافه شده است که آن را دشوار است به چرخش بایدن به عنوان یک ابزار از چپ رادیکال با توجه به این که دموکراتیک اولیه کمپین به شدت متمرکز بر اینکه آیا بایدن بود از تماس با ترقی خواهان در آب و هوای نژادی و مسائل اقتصادی.

“در آن زمان یک ربع قرن به نوبه خود هیلاری کلینتون به supervillain فویل مورد نیاز برای مغلوب ساختن پیشی جستن به شلیک انتخابات ماه به عنوان یک رقیب” داناون گفت. “و هنگامی که شما وقت معلوم این چیزهایی که تمایل دارند در مورد شما و رکورد خود را.”

تیم هوگان مدیر ارتباطات برای بهداشت ، ctq را در سال 2020 پیشنهاد ریاست جمهوری گفت: مناجات ضد بایدن حملات “نه تنها باور و فریاد ناامیدی.”

“آنها هیچ ایده چه چیزی برای انجام با جو بایدن به طوری که آنها چرخه را از طریق یک پیام در یک دقیقه و هیچ چیز چوب” هوگان گفت. “آن را در نزدیکی غیر ممکن است برای نقد حریف زمانی که مردم در حال مرگ هستند و شما مرد هستید کارگردانی botched پاسخ به جهانی همه گیر.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net