چهار متحده اضافه شده به نیویورک قرنطینه سفارش کومو می گوید

فایل عکس: فرماندار نیویورک اندرو کومو نگه می دارد جلسه توجیهی روزانه پس از شیوع این بیماری کروناویروس (COVID-19) در نیویورک

نیویورک (رویترز) – اندرو کومو فرماندار در روز سه شنبه دستور داد کسانی که از ورود به نیویورک از اضافی چهار متحده به قرنطینه به مدت 14 روز برای محدود کردن گسترش این رمان coronavirus.

به تازگی اضافه شده آمریکا — مینهسوتا, New Mexico, اوهایو و ویسکانسین – شد همه دیدن ” مهم ” جامعه گسترش ویروس کومو در بیانیه ای گفت.

دلاور قبلا در لیست در حال حاضر حذف شده است.

ورود مسافران در نیویورک از مجموع 22 ایالات متحده در حال حاضر نیاز به قرنطینه برای 14 روز با توجه به کومو را که برای اولین بار صادر شده در ماه ژوئن.

روز دوشنبه فرماندار اعلام کرد سفر اجرای عملیات در فرودگاه ها در سراسر کشور برای اطمینان از مسافران در حال مطیع قرنطینه محدودیت.

نیویورک گزارش داد پنج COVID-19 مرگ و میر در روز دوشنبه و 820 بستری شدن در بیمارستان. وجود دارد 912 مثبت نتایج آزمون یا 1.5% از کل به عنوان کومو هشدار داد در یک صدای جیر جیر که “عفونت نرخ نگران کننده در حال افزایش در میان 20-چیزی در نیویورک است.”

(گزارش شده توسط ماریا Caspani در نیویورک, گزارش های اضافی توسط پیتر Szekely در نیویورک; ویرایش توسط فرانکلین پل و برنادت Baum)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de