کریستن Doute براوو معتقد است باید فیلم برداری ‘Vanderpump قوانین اخراج

باز کردن. جدید در, پادکست, کریستن Doute می شود صادق در مورد او شلیک از Vanderpump قوانینآشکار است که او فکر می کند کل فرایند را بهتر است برای همه اگر آن فیلم برداری شده بود نشان می دهد.

“من فکر می کنم که آن را دقیق تر برای آنها را به فیلم در این مورد. من فکر می کنم که این کاملا باز درب برای براوو به گرفتن ابتکار عمل و این گفتگو” Doute, 37 گفت: “هالیوود خام” پادکست با Dax هولت و آدم Glyn. “من می دانم که این احتمالا برای تلفن های موبایل فوق العاده خودخواه برای کسی که لغو شد به می گویند که آنها باور نمی در لغو-فرهنگ اما به همین دلیل است که من معتقدم ما در چنین مضر نقطه در فرهنگ پاپ به سیاست به جامعه که در آن مردم در سمت من.”

Kristen Doute Believes It Would Have Been a Lot Smarter for Bravo to Film Firing
کریستن Doute حضور ‘Pitch Perfect 3’ اکران در لس آنجلس در تاریخ 12 دسامبر 2017. فی Sadou/MediaPunch/INSTARimages.com

که او شما را دیوانه نویسنده توضیح داد که در صورتی که اتفاق افتاده بود مردم شده اند “مجبور به این مشکل مکالمات” و همه می دیدن “است که ما در حال انجام عمل است.”

او ادامه داد: “من فکر می کنم چیزی وجود دارد بهتر است چیزی دقیق آنها می تواند انجام داده اند به جای عبور در امتداد ‘شما نشان می دهد توجه داشته باشید’ به وکیل من مانند بازی تلفن. من فکر می کنم آن را به من کمک کرد من فکر می کنم این امر کمک کرده اند دیگر مردم در بازیگران من کسانی بودند که اجازه رفتن کسانی که نمی شد.”

James مای طراح همراه با Stassi شرودر, حداکثر Doyens و برت Caprioniشد همه اخراج از براوو واقعیت نشان می دهد در ماه ژوئن پس گذشته اظهارات نژادپرستانه است. همه آنها منتشر شد عذر خواهی زیر نظرات خود را. علاوه بر این شرودر 32 و Doute عذرخواهی به سابق Vanderpump قوانین استار ایمان Stowersکه نام آنها را برای خود لحاظ نژادی متهم نظرات.

در طول پادکست Doute همچنین نشان داد که او آگاه او “چیزهای زیادی برای یادگیری” رفتن به جلو.

Vamderpump Rules Cast
(L-R) لالا کنت Stassi شرودر تام Sandoval, کریستن Doute, Ariana Madix Lisa Vanderpump تام شوارتز, کتی Maloney-شوارتز Scheana, Shay Jax تیلور, Brittany Cartwright, جیمز کندی. تامی گارسیا/براوو

“در پایان روز بچه ها من یک f–پادشاه سنت من انجام بهترین من می توانم” میشیگان بومی اضافه شده است. “من انسان هستم و من اشتباه تمام وقت و من فقط در تلاش برای انجام کاری هر روز که باعث می شود این کمی بهتر برای همه است.”

Doute همچنین توضیح داد که او در مورد پرونده پنج دقیقه قبل از خبر شکست, آنلاین, و هنوز هم هنوز به شنیدن از Lisa Vanderpump. اما اندی کوهن آیا رسیدن از طریق Instagram.

“اندی DM می خواهم به من و گفت:” قطع در آن وجود دارد.'”

پس خود را اخراج, Doute و شرودر شده اند نزدیک تر است. جفت خال خال شد در ناهار با هم در جولای 10 و یک منبع منحصرا به تایید ما در آن زمان آنها دوستان دوباره.

“دو نفر از آنها در حال رفتن را از طریق این با هم و تجربه به ارمغان آورده است و آنها را به هم نزدیک دوباره” خودی اشاره کرد.

23 دقیقه به طلوع ستاره نشان داد در این پادکست که او شده است در بررسی بر روی او به طور منظم از سطح پایه نویسنده این است که در انتظار اولین فرزند او با نامزد کمال کلارک.

“ما قطعا در تماس خیلی بیشتر از ما بوده است به تازگی. من متاسفم که این همه اتفاق می افتد در این زمان, اما من خیلی خوشحال برای او و کمال” Doute توضیح داد. “او شده است بهترین دوست من برای 10 سال. … من فقط سعی می شود وجود دارد به حمایت از او. شده است و او برای من. من او را دیده ام یک زن و شوهر از بار; من فکر می کنم هر کس می داند که. من سپاسگزار است که او به من اجازه در اخبار قبلی و من فقط می خواهم به سعی کنید به نگه داشتن او را آرام و او را خوشحال نگه داشتن و نگه داشتن نوزاد سالم است.”

گوش دادن به پخش با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de